Prikaz 1–12 od 26 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Polyester
Ruksak HP Renew Executive 16 (6B8Y1UT)
Na stanju
143.17KM Sa PDV-om
SKU:
127672
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 40.9 cm, 16in |
| Broj stranica za ispis | crna/siva |
| Komplet | 40.9 cm, 16in |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 290 x 155 x 432 mm (expanded); 290 x 135 x 432 mm (non-expanded |
| Garancija | Cable pass-through; External USB port, Trolley pass-through; Padded back panel |
Ruksak Port SAN FRANCISCO 15,6″
Na stanju
69.66KM Sa PDV-om
SKU:
118246
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 38,5 x 26 x 3,5 cm |
| Garancija | 740 g |
Ruksak ASUS TUF VP4700 BACKPACK crni, za prenosnike do 17,3”
Na stanju
66.73KM Sa PDV-om
SKU:
119238
Torba HAMA Business 17,3” za laptop
Na stanju
76.01KM Sa PDV-om
SKU:
115864
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 43,94 cm (17,3″) |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | 43,94 cm (17,3″) |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 44 x 3 x 33 cm |
| Garancija | 900 g. |
Ruksak ASUS ROG Ranger BP1501 Gaming Backpack crni, za prenosnike do 15,6”
Na stanju
59.45KM Sa PDV-om
SKU:
119640
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 390.0(L)*30.1(W)*266.0(H) mm |
| Garancija | 12 mjeseci |