Prikaz 37–48 od 172 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
Mašina za veš Electrolux EW9F161B
SKU:
118708
Na stanju
1,956.62KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 10 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 10 kg |
| Brzina čitanja | 1600 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Switch TP-Link Omada 48-Port Gigabit L2+ Managed TL-SG3452XP
SKU:
127187
Na stanju
1,945.66KM Sa PDV-om| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za poslovnu upotrebu – managed |
| Broj stranica za ispis | 52 |
| Komplet | za poslovnu upotrebu – managed |
| Brzina čitanja | 48-Port Gigabit and 4-Port 10GE SFP+ L2+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R100 RFS18-45 + RFS55-210 IS STM
SKU:
122905
Na stanju
1,775.69KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | Pribl. 24,1 megapiksela |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Sušilica Electrolux EW8D495MCE
SKU:
124983
Na stanju
1,839.80KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Toplotna pumpa |
| Garancija | DA |
Skener Epson WorkForce DS-790WN
SKU:
121640
Na stanju
1,714.59KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | više od 40 str/min |
| Broj stranica za ispis | 45 stranice/min ( Jednobojni, Jednostrano, 300 dpi, Automatski posluživač listova ); 45 str./min ( U boji, Jednostrano, |
| Komplet | više od 40 str/min |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | WiFi direkt |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R50 BK+RF-S18-45 S+BAG+SD
SKU:
127090
Na stanju
1,711.45KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
MFP CANON i-SENSYS MF754Cdw II
SKU:
127629
Na stanju
1,707.17KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 33 str/min (mono), 15 str/min (boja), 27 sekundi po fotografiji formata 10 x 15 cm |
| Garancija | DA |
Mašina za veš Elelctrolux EW8F348SCI
SKU:
124849
Na stanju
1,782.61KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Monitor TCL HDR QD-Mini LED 34R83Q 34in
SKU:
126644
Na stanju
1,624.60KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 86,36 cm (34″) |
| Broj stranica za ispis | 3440 x 1440 ( UWQHD) |
| Komplet | 86,36 cm (34″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R50 + RFS18-45 WH
SKU:
123581
Na stanju
1,587.27KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Printer XEROX VersaLink B620DN
SKU:
125983
Na stanju
1,570.14KM Sa PDV-om| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 61 str/min |
| Garancija | DA |
MFP HP Color LaserJet Pro 4303fdw
SKU:
123052
Na stanju
1,563.93KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Laser |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | Laser |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |