Prikaz 73–84 od 169 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
Štednjak Electrolux LKR66021MX
Na stanju
1,271.56KM Sa PDV-om
SKU:
125464
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
MFP HP Color LaserJet Pro 3303fdw
Na stanju
981.55KM Sa PDV-om
SKU:
125321
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 25 str/min(mono i boja) |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R8 Body+LP-E17 KIT
Na stanju
3,277.31KM Sa PDV-om
SKU:
125173
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Sušilica Electrolux EW6D295GE
Na stanju
1,586.70KM Sa PDV-om
SKU:
125143
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Ovlaživač zraka LEVOIT LUH-D302-WEU
Na stanju
111.03KM Sa PDV-om
SKU:
125115
| Brend | LEVOIT |
|---|---|
| Boja | https://levoit.com/products/lv600s-smart-hybrid-ultrasonic-humidifier |
| Broj stranica za ispis | Cool: 300 ml/h; Warm: 550 ml/h |
| Komplet | https://levoit.com/products/lv600s-smart-hybrid-ultrasonic-humidifier |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 1x Smart Hybrid ultrazvučni ovlaživač zraka; 3 × Aroma jastučići (1 unaprijed instaliran) |
| Garancija | DA |
Štednjak Electrolux LKM660022X
Na stanju
1,011.17KM Sa PDV-om
SKU:
125035
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |