Prikaz 157–168 od 172 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
Shredder Dahle PaperSafe 23240,10 listova,P4,25l
Na stanju
417.97KM Sa PDV-om
SKU:
119291
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 4 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 10 listova |
| Komplet | 4 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 25 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle PaperSafe 23140,10 listova,P4,12l
Na stanju
283.91KM Sa PDV-om
SKU:
119290
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 5 x 18 mm |
| Broj stranica za ispis | 10 listova |
| Komplet | 5 x 18 mm |
| Brzina čitanja | 12 litara |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle PaperSafe 23060,6 listova,P2,11l
Na stanju
127.75KM Sa PDV-om
SKU:
119288
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 6 mm strip-cut |
| Broj stranica za ispis | 6 listova |
| Komplet | 6 mm strip-cut |
| Brzina čitanja | 11 litara |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle ShredMATIC 35090,90 listova,ADF,P4,23l
Na stanju
804.42KM Sa PDV-om
SKU:
119027
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 4 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 90 listova |
| Komplet | 4 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 23l |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
MFP HP LaserJet M442dn
Na stanju
1,389.21KM Sa PDV-om
SKU:
118581
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 24 str/min |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOE7P31Z, piroliza
Na stanju
1,249.65KM Sa PDV-om
SKU:
117942
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle 35314,300 listova,ADF,P4, 40l
Na stanju
1,735.00KM Sa PDV-om
SKU:
116178
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | P4 |
| Broj stranica za ispis | 4 x 15 mm |
| Komplet | P4 |
| Brzina čitanja | 300 listova |
| Dimenzije | 40 litara |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle 510L plus,17 listova,P5,100l
Na stanju
3,470.01KM Sa PDV-om
SKU:
113902
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 2 x 15 mm |
| Broj stranica za ispis | 17-19 listova |
| Komplet | 2 x 15 mm |
| Brzina čitanja | 100 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |