Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Laptopi
HP laptop 15-fc0502n15.6 FHD AG, Ryzen 7-5825u16GB DDR 4 3200, 512GB SSD, W11 Home
Na stanju
1,405.99KM Sa PDV-om
SKU:
BL9S0UA
Laptop HP 250 G10 i5/8G/512G/DOS/US keyboard (B39SVAT)
Na stanju
1,420.76KM Sa PDV-om
SKU:
127565
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | diagonal, FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i5 |
| Komplet | diagonal, FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Brzina čitanja | -1334U (do 4,6 GHz sa funkcijom Intel® Turbo BoostTechnology, 12 MB L3 keš memorije, 10 jezgara, 12 niti) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 8 GB DDR4-3200 MT/s (1 x 8 GB), 2 SODIMM |
ASUS VivoBook 15 F1504VA-BQ149 15.6″ FHD, Intel i3-1315U, 16GB (DDR4), 512GB, Windows 11 Home
Na stanju
1,425.97KM Sa PDV-om
SKU:
F1504VA-BQ149
HP 250 G10 I5/16/51215,6 FHD, i5-1334u 0,9/4.6GHz16GB DDR4, 512GB SSD, WiFi6+BT5.3
Na stanju
1,425.97KM Sa PDV-om
SKU:
C14QXET
HP 250RG9 5-120U 15 16GB/1T PC15,6” FHD, Core5 120 1.4/5GHz16GB DDR4, 1TB SSD, WiFi6+BT5.1
Na stanju
1,425.97KM Sa PDV-om
SKU:
C68Z2AT
HP Laptop 15-fd1090nn15,6″ FHD, U5-125H 3.6/4.5GHz24GB DDR5, 512GB SSD, Backlit KB
Na stanju
1,427.40KM Sa PDV-om
SKU:
D0UG9EA
HP Laptop AI 15-fd2005nn15.6″ FHD, U5-225U 1.3/4.8GHz16GB DDR5, 512GB SSD, WiFi6+BT5.3, Gold
Na stanju
1,455.95KM Sa PDV-om
SKU:
C8NK1EA
HP 250 G10 i5-1334/16/512/Fing15,6 FHD, i5-1334u 0,9/4.6GHz16GB DDR4, 512GB SSD, WiFi6+BT5.3,Finger
Na stanju
1,477.36KM Sa PDV-om
SKU:
9G233ET
Laptop HP 255R G10 R5/16GB/1T/DOS (CV4Q1AT)
Na stanju
1,498.42KM Sa PDV-om
SKU:
127576
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 5 |
| Komplet | FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Brzina čitanja | 7535U (maksimalno povećanje radnog takta do 4,5 GHz, 16 MB L3 predmemorije, 6 jezgri, 12 niti) |
| Dimenzije | FreeDOS 3.0 |
| Garancija | DDR5-4800 MT/s (1 x 16 GB), 2 SODIMM |
HP Omnibook 3 15-fn0105dx15.6” FHD Touch, AMD R5 33016GB DDR5, 512GB SSD, Win11H,
Na stanju
1,537.31KM Sa PDV-om
SKU:
C20WBUA
ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU98317.3″ FHD 60Hz, Intel Core 5, 16GB DDR5, 512GB
Na stanju
1,548.73KM Sa PDV-om
SKU:
90NB13X1-M00M40
Laptop HP 250R G10 i5/16GB/1T/FreeDOS (D13J4ET)
Na stanju
1,569.99KM Sa PDV-om
SKU:
127575
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | FHD (1920 x 1080), SVA, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Broj stranica za ispis | Intel Core 5 |
| Komplet | FHD (1920 x 1080), SVA, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Brzina čitanja | 120U (do 5,0 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 12 MB L3 predmemorije, 10 jezgri, 12 niti) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB), 2 SODIMM |