Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Laptopi
ASUS VivoBook M1502YA-BQ70115,6″/R7-7730U/16GB/512SSD
Na stanju
1,570.14KM Sa PDV-om
SKU:
90NB0X21-M01JC0
ASUS VivoBook X1504VA-BQ4102 Intel Core 5 120U, 15.6″ FHD, 16GB DDR5 (2x8GB), 512GB
Na stanju
1,570.14KM Sa PDV-om
SKU:
X1504VA-BQ4102
ASUS VivoBook 15 X1502VA-BQ433 15.6″, Core i5-13420H, 16GB 512GB, Windows 11 Home
Na stanju
1,584.41KM Sa PDV-om
SKU:
X1502VA-BQ433
Laptop HP 15-fc0057wm R7/16G/512G/W11H/Touch/US keyboard (BZ0J7UA)
Na stanju
1,617.32KM Sa PDV-om
SKU:
127594
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 15.6-inch diagonal, FHD (1920 x 1080), touch, IPS, micro-edge, BrightView, 300 nits, 45%NTS |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 7 |
| Komplet | 15.6-inch diagonal, FHD (1920 x 1080), touch, IPS, micro-edge, BrightView, 300 nits, 45%NTS |
| Brzina čitanja | 7730U (up to 4.5 GHz max boost clock, 16 MB L3 cache, 8 cores, 16 threads) |
| Dimenzije | Windows 11 Home |
| Garancija | 16 GB DDR4-3200 MT/s (2 x 8 GB), Memory slot not user accessible |
Laptop HP 255R G10 R7/16GB/512GB/DOS (CV4Q2ET)
Na stanju
1,644.01KM Sa PDV-om
SKU:
127432
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | FHD IPS (1920 x 1080), 300 nita |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 7 |
| Komplet | FHD IPS (1920 x 1080), 300 nita |
| Brzina čitanja | -7735U (2,7 – 4,7 GHz), 16MB, 8 jezgi, 16 niti |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5 4800 MHz (1x 16GB), 1 sodimm |
Acer Aspire 17 A17-51M-72UU17,3 FHD, i7-13620H 2.4/4.9GHz16GB DDR5, 512GB SSD, WiFi6+BT5.1
Na stanju
1,711.45KM Sa PDV-om
SKU:
NX.JHEEX.005
Laptop HP ProBook 465 G11 R5/16G/512G/FreeDOS (B9ZL6ET)
Na stanju
1,713.16KM Sa PDV-om
SKU:
127664
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 45% NTSC |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 5 |
| Komplet | diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 45% NTSC |
| Brzina čitanja | 7530U (up to 4.5 GHz max boost clock, 16 MB L3 cache, 6 cores, 12 threads) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5-4800 MT/s (1 x 16 GB), 2 SODIMM |
ASUS ExpertBookP1503CVA-S71231 15.6″FHD,Intel Core i5-13420H 16GB DDR5, 512GB, Windows 11 Pro
Na stanju
1,784.25KM Sa PDV-om
SKU:
P1503CVA-S71231
Laptop ASUS Expertbook B3 B3604CVA-WB51C0 16″FHD+ 60Hz i5-1335U 10C/12T 8GB DDR5 s512GB BLK 3Y
Na stanju
1,818.73KM Sa PDV-om
SKU:
125258
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | , WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, Wide view, 300nits |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i5 |
| Komplet | , WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, Wide view, 300nits |
| Brzina čitanja | -1335U Processor 1.3GHz (12M Cache, up to 4.6GHz, 10 cores) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 8 GB |
HP PB4G1iR16 5-120U 16 16GB/5116” FHD, Core5 120 1.4/5.0GHz16GB DDR5, 512GB SSD, Backlit KB, Finger
Na stanju
1,854.19KM Sa PDV-om
SKU:
C38L3AT
HP ProBook 4 G1AH R5/16/51216” FHD, R5 220U 3.2/4.9GHz16GB DDR5, 512GB SSD, WiFi6+BT5.3
Na stanju
1,854.19KM Sa PDV-om
SKU:
B39ZKAT