Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Laptopi
Laptop HP 250R G10 i3/8GB/512GB/FreeDOS (C78DWAT)
Na stanju
970.63KM Sa PDV-om
SKU:
127381
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | FHD (1920 x 1080), SVA, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Broj stranica za ispis | Intel Core 3 |
| Komplet | FHD (1920 x 1080), SVA, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Brzina čitanja | 100U (up to 4.7 GHz Max Turbo frequency, 10 MB L3 cache, 6 cores, 8 threads |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR4-3200 MT/s (1 x 8 GB) |
HP 255R G10 R3-7335U/16GB/512G15.6 FHD, R3-7335U 3.0/4.3GHz16GB 4800, 512GB SSD, FreeDos
Na stanju
1,084.82KM Sa PDV-om
SKU:
C68VKAT
Laptop HP 15-fd0124nm i3/16GB/512GB/DOS (CV4Q2ET)
Na stanju
1,106.52KM Sa PDV-om
SKU:
127485
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 1920 x 1080px, micro-edge, anti-glare, 250 nits, 62.5% sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i3 |
| Komplet | 1920 x 1080px, micro-edge, anti-glare, 250 nits, 62.5% sRGB |
| Brzina čitanja | -1315U (1200-4500MHz, broj jezgri: 6/8 (fizičke/logičke), Cache: 10MB) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR4 |
ASUS VivoBook15 E1504FA-BQ1964 15.6″ FHD IPS, Ryzen 3 7320U, 8GB, 512GB, No OS, Mixed Black
Na stanju
1,113.37KM Sa PDV-om
SKU:
E1504FA-BQ1964
HP Laptop 15-FD0148NM i3/16/5115.6″FHD, Core3 100U 1.2/4.7GH16GB DDR5, 512GB SSD, FreeDos
Na stanju
1,140.49KM Sa PDV-om
SKU:
D14LREA
ASUS VivoBook X1404VAP-V14 14″ FHD, Intel Core 5 120U, 8GB, 256GB, WIN11, Blue
Na stanju
1,140.49KM Sa PDV-om
SKU:
X1404VAP-V14.C58256
ASUS VivoBookGO E1504FA-BQ2337 15.6″ FHD IPS, AMD Ryzen 3 16GB, 512GB
Na stanju
1,170.47KM Sa PDV-om
SKU:
E1504FA-BQ2337
ASUS VivoBook15 E1504FA-BQ2732 15.6″ FHD 60Hz, Ryzen 3 7320U 16GB, 512GB, Crna boja, 24m g.
Na stanju
1,170.47KM Sa PDV-om
SKU:
E1504FA-BQ2732
ASUS VivoBook15 X1504VA-BQ2528 15.6″ FHD,Intel Core i3-1315U 8GB DDR4, 512GB, Windows 11 Home
Na stanju
1,177.61KM Sa PDV-om
SKU:
X1504VA-BQ2528
HP 255 G10 R5-7530U/16GB/512GB15.6 FHD, R5-7530U 2.0/4.5GHz16GB 3200, 512GB SSD, WiFi6+BT5.3
Na stanju
1,184.74KM Sa PDV-om
SKU:
C20M9AT
HP LAPTOP 15-FC0146DX15.6 FHD Touch, R5-7520 4.3GHz8GB DDR5, 512GB SSD, Win11 Home
Na stanju
1,199.02KM Sa PDV-om
SKU:
C0CL9UA