Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Laptopi
RUKSAK HAMA MANCHESTER 15,6” ZA LAPTOP
SKU:
116857
Na stanju
57.10KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 30 x 8 x 45 cm |
RUKSAK HAMA MANCHESTER 15,6” ZA LAPTOP
SKU:
119739
Na stanju
57.10KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Plava |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 26.5 x 3 x 39 cm |
| Garancija | 600 g |
RUKSAK HAMA VIENNA 15,6” ZA LAPTOP
SKU:
113962
Na stanju
58.24KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 35 x 15 x 43 cm |
Ruksak HAMA Premium Lightweight 16,2″
SKU:
125896
Na stanju
59.18KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Bež |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 31 x 12 x 46 cm |
| Garancija | 24mj |
Ruksak ASUS ROG Ranger BP1501 Gaming Backpack crni, za prenosnike do 15,6”
SKU:
119640
Na stanju
59.45KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 390.0(L)*30.1(W)*266.0(H) mm |
| Garancija | 12 mjeseci |
Ruksak ASUS NEREUS 2.0 AP1602 16″ Siva
SKU:
125757
Na stanju
59.45KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester 600D, Polyester 70D |
| Dimenzije | 28 x 26 x 3,5 cm |
| Garancija | 0,32 kg |
Ruksak PORT Torino II 15,6/16″, plavi
SKU:
122406
Na stanju
60.52KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | plavi |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Unutra: 210D polyester, vanjski materijal: composite polyester |
| Dimenzije | 38,6 x 26,7 x 3 cm |
| Garancija | 576 gr |
Ruksak HP Prelude Pro Recycled 15.6 (1X644AA)
SKU:
120123
Na stanju
60.67KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | tamno siva |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | 95% reciklirani materijal |
| Dimenzije | 42,54 x 12,7 x 31,75 cm |
| Garancija | 12 mjeseci |
Ruksak PORT Torino II 15,6/16″, sivi
SKU:
122408
Na stanju
62.81KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | sivi |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Unutra: 210D polyester, vanjski materijal: composite polyester |
| Dimenzije | 38,6 x 26,7 x 3 cm |
| Garancija | 576 gr |