Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Laptopi
RUKSAK HAMA MANCHESTER 17,3” ZA LAPTOP
Na stanju
63.95KM Sa PDV-om
SKU:
116858
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 43,94 cm (17,3″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 43,94 cm (17,3″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 40 x 10 x 49 cm |
Ruksak PORT Premium + miš 15,6″
Na stanju
63.95KM Sa PDV-om
SKU:
120607
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | poliester |
| Dimenzije | 38,5 x 26 x 3,5 cm |
| Garancija | 320g |
Ruksak Port SYDNEY 15,6″, crni
Na stanju
66.23KM Sa PDV-om
SKU:
113551
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 600D polyester |
| Garancija | 350 x 485 x 190 mm |
Ruksak ASUS TUF VP4700 BACKPACK crni, za prenosnike do 17,3”
Na stanju
66.73KM Sa PDV-om
SKU:
119238
Ruksak Port SAN FRANCISCO 15,6″
Na stanju
69.66KM Sa PDV-om
SKU:
118246
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 38,5 x 26 x 3,5 cm |
| Garancija | 740 g |
Ruksak Port CANBERRA 13/14’’ crni
Na stanju
70.35KM Sa PDV-om
SKU:
117172
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 33 / 35,6 cm (13/14″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 33 / 35,6 cm (13/14″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Snow flower polyester |
| Garancija | 43 x 29 x 15 cm |
Ruksak ASUS ROG Ranger BP1501G Gaming Ruksak 15,6″-16″ Holographic Edition
Na stanju
71.59KM Sa PDV-om
SKU:
125860
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester, Water-Repellent, Lightweight |
| Dimenzije | 38.40 x 26.20 x 3.00 cm |
| Garancija | 480g |
Ruksak PORT Sydney 14″, crni
Na stanju
74.22KM Sa PDV-om
SKU:
122162
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crni |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | 600D polyester |
| Dimenzije | 260 x 385 x 190 mm |
| Garancija | 704 gr |
Ruksak PORT Torino II 15,6/16″, crveni
Na stanju
78.79KM Sa PDV-om
SKU:
122407
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | crveni |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Unutra: 210D polyester, vanjski materijal: composite polyester |
| Dimenzije | 38,6 x 26,7 x 3 cm |
| Garancija | 576 gr |