Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Laptopi
Ruksak ASUS AX4600 VIVO 3IN1 BACKPACK/S/HB/16//BK/
Na stanju
107.98KM Sa PDV-om
SKU:
126272
| Brend | ASUS |
|---|
Ruksak Port CHICAGO EVO 13/15,6″ Anti-Theft + USB priključak
Na stanju
111.91KM Sa PDV-om
SKU:
116272
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | https://www.portdesigns.com/en/670-chicago-evo-bp-13-156anti-theft.html |
| Broj stranica za ispis | 39,6 cm (15,6″) |
| Komplet | https://www.portdesigns.com/en/670-chicago-evo-bp-13-156anti-theft.html |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 1200D/600D Synthetic leather |
| Garancija | 38,5 x 26 x 3,5 |
Ruksak HPTravel Plus 17 (A2CE0AA)
Na stanju
115.27KM Sa PDV-om
SKU:
127676
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Siva |
| Broj stranica za ispis | 100% polyester |
| Komplet | Siva |
| Brzina čitanja | 330 x 200 x 500 mm |
| Dimenzije | 1080 g |
| Garancija | Trolley pass-through; Padded back panel; Padded air mesh panel; 180-degree opening |
Ruksak Port MANHATTAN 15/17″
Na stanju
125.61KM Sa PDV-om
SKU:
107617
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 280 x 420 x 40 mm |
| Garancija | Limited Lifetime Warranty |
Ruksak HP Renew Executive 16 (6B8Y1UT)
Na stanju
143.17KM Sa PDV-om
SKU:
127672
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 40.9 cm, 16in |
| Broj stranica za ispis | crna/siva |
| Komplet | 40.9 cm, 16in |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 290 x 155 x 432 mm (expanded); 290 x 135 x 432 mm (non-expanded |
| Garancija | Cable pass-through; External USB port, Trolley pass-through; Padded back panel |
Ruksak ASUS ROG Ranger 16 BP2501 Gaming Backpack
Na stanju
180.78KM Sa PDV-om
SKU:
125848
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 41cm (16,2″) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 41cm (16,2″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester/PU |
| Garancija | 44.00 x 31.00 x 17.00 cm |
Ruksak ASUS ROG Ranger BP2500 Gaming Backpack
Na stanju
192.92KM Sa PDV-om
SKU:
126276
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | 1680D |
| Dimenzije | 340 x 470 x 160 mm |
| Garancija | 24 mjeseca |