Prikaz 277–288 od 311 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Miševi
PODLOGA ZA MIŠ HAMA IP12, CRNA
Na stanju
3.28KM Sa PDV-om
SKU:
119520
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 22.3 x 0.6 cm x 18.3 |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | 22.3 x 0.6 cm x 18.3 |
Miš ASUS MU101C Wired Blue Ray Mouse, žični, tih, crni
Na stanju
23.67KM Sa PDV-om
SKU:
119076
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | mali (do 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | mali (do 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000dpi/1600dpi/3200dpi |
| Garancija | i scroll |
Miš ASUS WT425, bežični, crveni
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om
SKU:
119073
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 1600 DPI |
| Garancija | crveni |
Miš Port Office Pro Silent Wired – crni
Na stanju
30.14KM Sa PDV-om
SKU:
118917
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1200, 1600, 2400, 3600 dpi |
| Garancija | crna |
MIŠ HAMA URAGE REAPER ESS GAMING
Na stanju
30.14KM Sa PDV-om
SKU:
118408
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 6 uključujući scroll wheel |
MIŠ HAMA MC-200 OPTIČKI, CRNI
Na stanju
10.49KM Sa PDV-om
SKU:
118388
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1000 dpi |
| Dimenzije | 3 Buttons incl. Scroll Wheel |
| Garancija | 1,5m |
PREZENTER HAMA X-POINTER 6U1
Na stanju
55.03KM Sa PDV-om
SKU:
118378
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | bežična |
| Broj stranica za ispis | 3×12,1×4,5cm |
| Komplet | bežična |
| Brzina čitanja | Domet 15m, USB 2.0 |
| Dimenzije | 24 |
Miš Port OFFICE BUDGET PRO žični
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om
SKU:
118254
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | crna |