Prikaz 145–156 od 435 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
MREŽNA OPREMA
Reolink ALTAS B630 IP kamera + solarni panel 2, 4MP, 2K, WIFI 6, 20000mAh baterija, AI
SKU:
127739
Na stanju
278.64KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za naprednu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 4 MP Nocni vid ColorX, 1/1,8-inch CMOS senzor |
| Komplet | Kamere za naprednu upotrebu |
| Brzina čitanja | 2560×1440 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | Snaga baterije 20000mAh, uključen Reolink Solar Panel 2 |
IP Kamera Reolink DUO serija W730 4K WiFi bijela
SKU:
124897
Na stanju
278.64KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | 8 MP |
| Broj stranica za ispis | 4k ili više |
| Komplet | 8 MP |
| Brzina čitanja | Panoramska |
| Dimenzije | Wi-fi i LAN |
| Garancija | DA |
IP Kamera Reolink Argus serija B430 bijeli
SKU:
124785
Na stanju
278.64KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | bežična vanjska sigurnosna kamera na baterije |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 5 MP |
| Dimenzije | 16x zum |
| Garancija | video format H.265, ugao snimanja 122° |
Xiaomi mesh sistem BE3600 Pro Wi-Fi 7, dual link 2.4G i 5G
SKU:
DVB4475GL
Na stanju
273.78KM Sa PDV-om| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Garancija | 12m |
Switch TP-Link Omada 24-Port Gigabit Easy Managed ES224G
SKU:
127201
Na stanju
273.78KM Sa PDV-om| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za naprednu upotrebu – easy Smart |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | za naprednu upotrebu – easy Smart |
| Brzina čitanja | 24x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | metal |
Router Dlink 4G LTE G403C/E
SKU:
126384
Na stanju
273.78KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | Smart Router |
| Broj stranica za ispis | IEEE 802.11n/g/b, IEEE 802.3u/ab |
| Komplet | Smart Router |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | • LTE Downlink up to 150 Mbps/Uplink up to 50 Mbps • HSPA+ Downlink up to 21 Mbps/Uplink up to 5.76 Mbps |
Switch TP-LINK 24-Port Gigabit Easy Smart Switch, 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports, MTU/Port/Tag-based VLAN, QoS, IGMP Snooping
SKU:
TL-SG1024DE
Na stanju
272.26KM Sa PDV-omTP-Link 8-Port Gigabit PoE+ Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, 802.3at/af, 126W PoE Power, 1U 13-inch Rack-mountable Steel Case
SKU:
TL-SG1008MP
Na stanju
266.18KM Sa PDV-omReolink IP Kamera Lumus serija E450, 4K 8MP, IP65
SKU:
127589
Na stanju
255.53KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | Adapter |
Access Point Omada TP-Link AX3000 Ceiling WiFi 6 EAP650
SKU:
127204
Na stanju
255.53KM Sa PDV-om| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | 802.11ax/ac/n/g/b/a |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 802.11ax/ac/n/g/b/a |
| Brzina čitanja | 1× Gigabit Ethernet (RJ-45) Port (supports IEEE802.3at PoE) |
| Dimenzije | Unutrašnje |
| Garancija | • 802.3at PoE• 12V DC (Power Adapter included)(12 V / 1.0 A DC.)• 48V Passive PoE |
Switch TP-Link Omada 10-Port Gb Easy Managed 8-Port PoE+ ES210GP
SKU:
127202
Na stanju
254.31KM Sa PDV-om| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za naprednu upotrebu – easy Smart |
| Broj stranica za ispis | 10 |
| Komplet | za naprednu upotrebu – easy Smart |
| Brzina čitanja | 9× 10/100/1000Mbps RJ45 ports (8× 802.3af/at-compliant PoE+) 1× Gigabit SFP/RJ45 Combo port |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | 8× 802.3af/at-compliant PoE+ |