Prikaz 157–168 od 435 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
MREŽNA OPREMA
Ubiquiti UniFi 5-Port Layer 2,5 Gigabit Switch
SKU:
126231
Na stanju
250.97KM Sa PDV-om| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | 5 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 5 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Switching Capacity 25 Gbps |
Reolink IP Kamera Argus serija B440 4K, Baterijska, Pan&Tilt, noćni vid
SKU:
127232
Na stanju
250.67KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | PTZ |
| Garancija | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |
Hardware Controller Omada TP-Link OC200
SKU:
127165
Na stanju
249.44KM Sa PDV-om| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | Hardware Controller |
| Broj stranica za ispis | up to 100 Omada access points, 10 Omada routers, a maximum of 20 Omada switches, and a maximum of 2 certain DeltaStream GPON OLTs |
| Komplet | Hardware Controller |
| Brzina čitanja | • 2× 10/100 Mbps Ethernet Port• 1× USB 2.0 Port• 1× Micro USB Port |
| Dimenzije | Cloud Access, L3 Management, Multi-site Management |
Switch TP-Link Omada 24-Port Gigabit Easy Smart TL-SG1024DE
SKU:
127175
Na stanju
243.36KM Sa PDV-om| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za naprednu upotrebu – easy Smart |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | za naprednu upotrebu – easy Smart |
| Brzina čitanja | 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | Desktop/Wall-mount |
Access Point Omada TP-Lin AX3000 Ceiling WiFi 6 EAP653
SKU:
127203
Na stanju
242.14KM Sa PDV-om| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | 802.11ax/ac/n/g/b/a |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 802.11ax/ac/n/g/b/a |
| Brzina čitanja | 802.3at PoE; 48V Passive PoE |
| Dimenzije | Unutrašnje |
| Garancija | 802.3at PoE |
REOLINK IP KAMERA ARGUS SERIJA B430 kamera + solarni panel 5MP, Baterijska, Pan, Tilt, noćni vid,
SKU:
127231
Na stanju
242.14KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 5 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 2560 x 1920 |
| Dimenzije | PTZ |
| Garancija | Baterija/solarno napajanje + solarni panel |
Router Dlink AI AX3000 Wi-Fi 6 Smart Mesh M30/E
SKU:
124447
Na stanju
242.14KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | https://www.youtube.com/watch?v=TWofw6Dc_4A |
| Broj stranica za ispis | Ai Smart Router |
| Komplet | https://www.youtube.com/watch?v=TWofw6Dc_4A |
| Brzina čitanja | 802.11ax/ac/n/g/b/k/v/a/h, 802.3u/ab |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | Unutrašnje |
Asus BD4 Dual band WiFi 7EU_UK//WHITE-1-PK/PW
SKU:
90IG0960-MO3C00
Na stanju
242.14KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Garancija | 36M |