Prikaz 133–144 od 251 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Fotoaparati
Fotoaparat CANON EOS R5 5 GHz 24-105mm f/4L IS USM
SKU:
122439
Na stanju
9,546.45KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8 cm (3,15″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Objektiv CANON RF100-400MM F5.6-8 IS USM
SKU:
122341
Na stanju
1,776.83KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | standardni |
| Broj stranica za ispis | 5.6-8 |
| Komplet | standardni |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | RF |
Objektiv CANON LENS RF 24-105mm F4-7.1 IS STM
SKU:
122340
Na stanju
1,203.58KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | zoom |
| Broj stranica za ispis | širokokutni |
| Komplet | zoom |
| Brzina čitanja | 4-7.1 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | ?7.7 x 8.9 x 8.9 cm |
Fotoaparat CANON EOS R10 BODY
SKU:
122320
Na stanju
1,895.59KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON R50 RFS18-45 + RFS55-210 IS STM
SKU:
122310
Na stanju
2,069.16KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R6 Mark II Body
SKU:
121968
Na stanju
4,598.51KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | https://www.canon.ba/cameras/eos-r6-mark-ii/ |
| Broj stranica za ispis | iznad 24 mil pixela |
| Komplet | https://www.canon.ba/cameras/eos-r6-mark-ii/ |
| Brzina čitanja | 24.2 |
| Dimenzije | 7,6 cm (3,0″) |
| Garancija | 4K |
Fotoaparat CANON R6 II + RF 24-105mm F4-7.1 IS STM
SKU:
121967
Na stanju
5,321.35KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24.2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | dodatno 6K RAW video snimanja |
Fotoaparat CANON R6 Mark II + RF24105 L
SKU:
121966
Na stanju
6,707.35KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24.2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | dodatno 6K RAW video snimanja |
LED Ring HAMA Spot Light Steady 120 II
SKU:
121820
Na stanju
126.76KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | LED svjetlo sa 160 LED-ova, USB-A priključak dužine 290cm, 10 načina podešavanja svjetla, sa Bluetooth okidačem, |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | LED svjetlo sa 160 LED-ova, USB-A priključak dužine 290cm, 10 načina podešavanja svjetla, sa Bluetooth okidačem, |
Fotoaparat CANON R7 RF-S 18-150 IS STM
SKU:
121808
Na stanju
3,659.85KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 32,5 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R10 + RF-S 18-150 IS STM
SKU:
121787
Na stanju
2,625.27KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R7 BODY
SKU:
121785
Na stanju
3,023.81KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 32,5 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | RF |