Prikaz 169–180 od 251 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Fotoaparati
Objektiv CANON RF 24-70MM F/2.8 L IS USM
SKU:
120266
Na stanju
5,725.58KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Komplet | 24 mjeseca |
Fotoaparat CANON EOS2000D BK 18-55 SEE
SKU:
119933
Na stanju
983.48KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,1 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | Wi-fi |
| Garancija | Full HD |
Fotoaparat CANON EOS RP + RF24105 F4-7.1 IS STM
SKU:
119752
Na stanju
2,778.29KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/NFC |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | komplet sa jednim objektivom |
Fotoaparat CANON EOS RP body
SKU:
119751
Na stanju
2,183.35KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/NFC |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | body |
STATIV HAMA FLEXIBLE, MINITRIPO, FLEX, 5.5-7.8CM
SKU:
118631
Na stanju
23.99KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Aluminijski stativ, fleksibilne nogice, |
| Broj stranica za ispis | maksimalna visina stalka: 7-14 cm |
| Komplet | Aluminijski stativ, fleksibilne nogice, |
| Brzina čitanja | 24 |
LED RING HAMA LED-RL SPOT LIGHT STEADY 120 KIT
SKU:
118625
Na stanju
101.63KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Visina stalka do 215cm, 162 LED diode, 1200 Lumena, Crna boja, LED ring svjetlo “SpotLight Steady 120”, |
| Broj stranica za ispis | stalak, Bluetooth daljinski, stalak za mobilni, rotirajuća glava, torba za transport |
| Komplet | Visina stalka do 215cm, 162 LED diode, 1200 Lumena, Crna boja, LED ring svjetlo “SpotLight Steady 120”, |
| Brzina čitanja | 24 |
LED RING HAMA SPOT LIGHT FOLD UP 102 KIT
SKU:
118624
Na stanju
87.93KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Visina stalka: 138cm, |
| Broj stranica za ispis | stalak, Bluetooth daljinski, stalak za mobilni, rotirajuća glava, torba za transport |
| Komplet | Visina stalka: 138cm, |
| Brzina čitanja | 24 |