Prikaz 193–204 od 251 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Fotoaparati
STATIV HAMA FLEX S ZA SMARTPHONE & GOPRO, 26CM
Na stanju
30.83KM Sa PDV-om
SKU:
118320
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Težina:45g., Min-Max visina:9 -26 cm. |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 24 |
TORBA HAMA VALLETTA ZA KAMERU, 140, CRNA
Na stanju
35.40KM Sa PDV-om
SKU:
117916
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | 22 x 11.5 x 20.5 cm, 400g |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
Torba HAMA Valletta za kameru, 130, crna
Na stanju
31.98KM Sa PDV-om
SKU:
117915
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | 20 x 11 x 17 cm, 390 g |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
STATIV HAMA GAMMA 153 – 3D
Na stanju
49.11KM Sa PDV-om
SKU:
117912
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | 3D: 3-Way Head, 3 Sections (2x Extendible), maksimalna nosivost 3 kg, aluminium, |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | težina 990g, Min. Height – Max. Height:58-153 cm |
| Dimenzije | 24 |
STATIV HAMA STAR 62
Na stanju
55.95KM Sa PDV-om
SKU:
117128
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | 3D: 3-Way Head, 3 Sections (2x Extendible), Geared Centre Column via Crank, max nosivost 4 kg, max.visina 160cm, |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | min.visina 64cm, težina 1500g, materijal aluminium |
| Dimenzije | 24 |
TORBA HAMA PITTSBURGH ZA KAMERU, 135, CRNA
Na stanju
61.66KM Sa PDV-om
SKU:
116884
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | Unutarnje dimenzije:23 x 10.5 x 14 cm, 470 g, |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 M |