Prikaz 37–48 od 251 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Fotoaparati
Fotoaparat CANON R6 Mark III Body V5
SKU:
126852
Na stanju
6,110.42KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 32.5 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | 32.5 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R6III V5 RF24-105MM STM
SKU:
126851
Na stanju
6,952.01KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 32.5 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | 32.5 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R6 III V5 RF24-105MM USM
SKU:
126850
Na stanju
8,932.10KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 32,5 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | 32,5 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R50 V+RF-S14-30 PZ CONTENT CREATOR 5GHZ
SKU:
126837
Na stanju
2,361.49KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 25,5 mil pixela |
| Komplet | 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON EOS R50 V Body
SKU:
126525
Na stanju
1,709.45KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 25,5 mil pixela |
| Komplet | 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON R100 + RFS18-45 travel kit – torbica i SD64GB
SKU:
126508
Na stanju
1,358.88KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | Pribl. 24,1 megapiksela |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON SX740HS BK
SKU:
126473
Na stanju
1,130.50KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | od 20 do 23,9 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 20,3 MP |
| Komplet | od 20 do 23,9 mil pixela |
| Brzina čitanja | 40x |
| Dimenzije | 7,6 cm (3,0″) |
| Garancija | WiFi/Bluetooth |
Fotoaparat CANON EOS R50 V+RF-S 14-30 SEE
SKU:
126443
Na stanju
2,247.30KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 25,5 mil pixela |
| Komplet | 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | Ne |