Prikaz 49–60 od 251 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Fotoaparati
Objektiv CANON RF16-28MM F2.8 IS STM
SKU:
126167
Na stanju
2,899.33KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | zoom |
| Broj stranica za ispis | širokokutni |
| Komplet | zoom |
| Brzina čitanja | 2.8 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | 67 |
Fotoaparat CANON SX740HS LITE EDIT SL TRAVEL
SKU:
125503
Na stanju
1,149.91KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | od 20 do 23,9 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 20,3 MP |
| Komplet | od 20 do 23,9 mil pixela |
| Brzina čitanja | 40x |
| Dimenzije | 7,6 cm (3,0″) |
| Garancija | WiFi/Bluetooth |
Objektiv CANON RF24-105mm F2.8 L IS USM Z EMEA
SKU:
125174
Na stanju
7,864.40KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | zoom |
| Broj stranica za ispis | specijalni |
| Komplet | zoom |
| Brzina čitanja | 2.8 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | 82mm |
Fotoaparat CANON EOS R8 Body+LP-E17 KIT
SKU:
125173
Na stanju
3,277.31KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |