Prikaz 1789–1800 od 1917 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
Toner HP magenta 650A
Na stanju
1,315.73KM Sa PDV-om
SKU:
107745
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET CP5525 |
| Broj stranica za ispis | 15.000 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET CP5525 |
MFP Epson WorkForce Pro WF-M5899DWF
Na stanju
1,023.73KM Sa PDV-om
SKU:
125631
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 25 str/min |
| Garancija | – USB, Ethernet, WiFi, Wi-Fi Direct |
Printer za naljepnice BROTHER PT-P950NW
Na stanju
1,043.71KM Sa PDV-om
SKU:
126139
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Težina1.51kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | 60 mm po sekundi |
| Dimenzije | 118 x 192 x 146 mm |
MFP BROTHER MFC-J3960DW
Na stanju
1,044.86KM Sa PDV-om
SKU:
127385
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | Kopiranje, ispis, skeniranje, faks |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | A3+ |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | 31 str/min(mono), 30 str/min(boja) |
MFP CANON MAXIFY GX2040
Na stanju
1,060.84KM Sa PDV-om
SKU:
124155
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | 15 str/min(mono),10 str/min(boja) |
| Garancija | DA |
Toner CANON C-EXV 19 Clear
Na stanju
1,380.12KM Sa PDV-om
SKU:
101763
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | CEXV19CL |
| Broj stranica za ispis | imagePRESS C1/C1+ |
| Komplet | CEXV19CL |
| Brzina čitanja | 31.500 str |
Print glava CANON PF-03
Na stanju
1,388.00KM Sa PDV-om
SKU:
100598
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iPF610 |
| Broj stranica za ispis | iPF510, iPF700 |
| Komplet | iPF610 |
MFP HP ColorLaserJet MFP 4203dw
Na stanju
1,067.70KM Sa PDV-om
SKU:
123458
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 35 str/min |
| Dimenzije | USB, mreža, WiFi |
| Garancija | Do 600 x 600 dpi; Do 38.400 x 600 poboljšanih dpi |
Matrični Printer EPSON LQ-780
Na stanju
1,067.70KM Sa PDV-om
SKU:
124130
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | USB/Paralelno |
| Dimenzije | 1 original + 6 kopije |
| Garancija | Prednji list za jedan list, pozadi neprekidni medij, Prednji izlaz za papir |
MFP CANON i-SENSYS MF664CDW
Na stanju
1,069.98KM Sa PDV-om
SKU:
126631
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | print, scan i kop |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | A5 |
| Garancija | do 30 str/min |