Prikaz 169–180 od 1909 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
Printer BROTHER PJ-822 mobilni termalni
Na stanju
999.18KM Sa PDV-om
SKU:
125447
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Termalni |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | Termalni |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 13,5 str/min |
| Garancija | USB |
Printer BROTHER PJ-762 mobilni termalni
Na stanju
997.75KM Sa PDV-om
SKU:
125446
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Termalni |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | Termalni |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 8 str/min |
| Garancija | Bluetooth, USB |
Printer za naljepnice BROTHER TD-2125NWB
Na stanju
575.52KM Sa PDV-om
SKU:
125440
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | do 152 mm/s |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | 110 x 215 x 172 mm |
| Dimenzije | 36 mjeseci |
Printer za naljepnice BROTHER TD-2125N
Na stanju
440.79KM Sa PDV-om
SKU:
125439
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | do 152 mm/s |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | 110 x 215 x 172 mm |
| Dimenzije | 36 mjeseci |
MFP CANON i-SENSYS MF237w
Na stanju
512.44KM Sa PDV-om
SKU:
125402
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | Ispisivanje, kopiranje, skeniranje, faksiranje |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | 23 ppm |
Bubanj XEROX za VERSALINK B620/B625 150k
Na stanju
299.87KM Sa PDV-om
SKU:
125387
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | VersaLink B625/B620 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | do 150.000 stranica |
TONER XEROX BK ZA VERSALINK B620/B625 25K
Na stanju
656.14KM Sa PDV-om
SKU:
125386
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | black |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | VersaLink B620/B625 |
| Dimenzije | 25.000 stranica |
TONER XEROX BK ZA VERSALINK B620/B625 42K
Na stanju
749.67KM Sa PDV-om
SKU:
125385
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | black |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | VersaLink B620/B625 |
| Dimenzije | 42.000 stranica |
Dodatak Xerox VersaLink B620/B625 2100 listni p.
Na stanju
1,090.53KM Sa PDV-om
SKU:
125370
| Brend | XEROX |
|---|
MFP HP Color LaserJet Pro 3303fdw
Na stanju
981.55KM Sa PDV-om
SKU:
125321
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 25 str/min(mono i boja) |
| Garancija | DA |