Prikaz 1825–1836 od 1917 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
MFP CANON i-SENSYS MF667CDW
SKU:
126646
Na stanju
1,267.53KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | print, scan i kop |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | A5 |
| Garancija | do 30 str/min |
MFP CANON MAXIFY GX4040
SKU:
122551
Na stanju
1,270.96KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | https://www.canon.ba/offers/officewarrantypromotion/ |
| Broj stranica za ispis | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Komplet | https://www.canon.ba/offers/officewarrantypromotion/ |
| Brzina čitanja | Wi-Fi, Ethernet, Print, Copy, Scan, Fax & Cloud |
| Dimenzije | A4 |
| Garancija | 18 str/min (mono); 13 str/min (boja) |
Rolna CANON Canvas 340g 36in
SKU:
100601
Na stanju
1,671.91KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | Canvas |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 201g/m2 – 800g/m2 |
MF Printer EPSON EcoTank L8160
SKU:
120009
Na stanju
1,300.08KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 20 str/min |
| Dimenzije | USB, WiFi, WiFi Direct |
| Garancija | A4, obični papir |
Giljotina Dahle 868, 460mm, A3, 35 listova
SKU:
113617
Na stanju
1,695.58KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 460 mm |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | 460 mm |
| Brzina čitanja | 35 listova |
| Dimenzije | Ne |
Printer HP LaserJet Enterprise M507dn
SKU:
115848
Na stanju
1,304.29KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 1200 x 1200 |
| Garancija | 418 x 299 x 376 mm |
Printer za naljepnice BROTHER TD-4550DNWB
SKU:
127521
Na stanju
1,313.21KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Težina: 2.08kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | do 152 mm/s |
| Dimenzije | do 152 mm/s |
| Garancija | 36 mjeseci |
Matrični Printer EPSON LQ-590II
SKU:
114275
Na stanju
1,318.92KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | USB |
| Dimenzije | i Paralelno |
| Garancija | Ultra Speed-Draft: 10 cpi: 550 Znakova/s |
Printer XEROX® VersaLink™ B400DN
SKU:
113789
Na stanju
1,324.63KM Sa PDV-om| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 50 str/min |
| Dimenzije | 45 str |
| Garancija | , USB 3.0, NFC |
Print glava CANON PF-10
SKU:
114829
Na stanju
1,735.00KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | PRO-4000 |
| Broj stranica za ispis | PRO-2000, PRO-4000S, PRO-6000 |
| Komplet | PRO-4000 |
Shredder Dahle 35314,300 listova,ADF,P4, 40l
SKU:
116178
Na stanju
1,735.00KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | P4 |
| Broj stranica za ispis | 4 x 15 mm |
| Komplet | P4 |
| Brzina čitanja | 300 listova |
| Dimenzije | 40 litara |
| Garancija | DA |
Toner HP yellow 827A
SKU:
111696
Na stanju
1,735.46KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET ENTERPRISE FLOW MFP M880 |
| Broj stranica za ispis | 32.000 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET ENTERPRISE FLOW MFP M880 |