Prikaz 1–12 od 74 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ugradbena
Kuhinjska napa Electrolux LFG716X
Na stanju
669.24KM Sa PDV-om
SKU:
119210
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 54 cm |
| Dimenzije | Boja nehrđajućeg čelika |
| Garancija | 70 |
Ugradbena ploča ELECTROLUX CIV644, Indukcija
Na stanju
1,028.20KM Sa PDV-om
SKU:
117823
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Na dodir |
Ugradbena ploča ELECTROLUX KIV63443CT
Na stanju
1,024.54KM Sa PDV-om
SKU:
127118
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 + Bridge |
| Dimenzije | Mat crna |
| Garancija | 60 mjeseci |
Ugradbena mašina za suđe ELECTROLUX EEM48200IX
Na stanju
1,224.11KM Sa PDV-om
SKU:
127115
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 1.13 |
| Garancija | Plutajući prekidač |
Napa Electrolux LFG235S
Na stanju
293.25KM Sa PDV-om
SKU:
127055
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 52 cm |
| Dimenzije | Mehanički klizač |
| Garancija | C |
Napa Electrolux CFG526R
Na stanju
528.09KM Sa PDV-om
SKU:
126791
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 54 cm |
| Dimenzije | Electronic push buttons |
| Garancija | C |
Ugradbena pećnica Electrolux EOH4P56BX
Na stanju
911.38KM Sa PDV-om
SKU:
126513
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | Dvoslojna |