Prikaz 1–12 od 79 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ugradbena
Ugradbena pećnica ELECTROLUX KOEBP39H
SKU:
127414
Na stanju
1,089.04KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Troslojna |
Kuhinjska ploča SAMSUNG C61R2AAST/BOL
SKU:
127140
Na stanju
632.74KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 7.5 kg |
Kuhinjska ploča SAMSUNG C21RJAN/BOL
SKU:
127139
Na stanju
414.93KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 2 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 4.3 kg |
Ugradbena pećnica SAMSUNG NV7B41301AK/U3
SKU:
127138
Na stanju
1,308.06KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 76 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Četveroslojna |
Ploča za kuhanje SAMSUNG NZ32BG2005FKU2
SKU:
127137
Na stanju
563.38KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 2 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 5.1 kg |
Ploča za kuhanje SAMSUNG NZ64B4016FK/U2
SKU:
127135
Na stanju
1,368.90KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 11.9 kg |
Kuhinjska napa Electrolux LFG716X
SKU:
119210
Na stanju
669.24KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 54 cm |
| Dimenzije | Boja nehrđajućeg čelika |
| Garancija | 70 |
Ugradbena ploča ELECTROLUX CIV644, Indukcija
SKU:
117823
Na stanju
1,028.20KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Na dodir |
Ugradbena ploča ELECTROLUX KIV63443CT
SKU:
127118
Na stanju
1,024.54KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 + Bridge |
| Dimenzije | Mat crna |
| Garancija | 60 mjeseci |
Ugradbena mašina za suđe ELECTROLUX EEM48200IX
SKU:
127115
Na stanju
1,224.11KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 1.13 |
| Garancija | Plutajući prekidač |
Ugradbena pećnica Electrolux LOE8P38Z
SKU:
127116
Na stanju
1,147.45KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | DA |