Prikaz 13–24 od 79 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ugradbena
Ugradbena pećnica Electrolux EOH4P56BX
Na stanju
911.38KM Sa PDV-om
SKU:
126513
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux EES848200L
Na stanju
1,078.09KM Sa PDV-om
SKU:
126511
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 14 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | Plutajući prekidač |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF6P70X
Na stanju
928.42KM Sa PDV-om
SKU:
126507
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna metalik |
| Garancija | DA |
Ladica za zagrijavanje ELECTROLUX LBD4Z ugradbena
Na stanju
1,194.90KM Sa PDV-om
SKU:
126423
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 594 x 530 x 139 mm, za zgradnju 560 x 550 x 141 mm |
| Dimenzije | 60 mjeseci |
Ugradbena pećnica Electrolux LOH3H00BK
Na stanju
461.16KM Sa PDV-om
SKU:
126281
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 594 x 560 x 598 mm ( za ugradnju 560 x 550 x 590 mm) |
Ugradbena pećnica Electrolux COF6P76BX
Na stanju
885.83KM Sa PDV-om
SKU:
125783
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna metalik |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbena kaminska napa Electrolux LFV626K
Na stanju
898.00KM Sa PDV-om
SKU:
125781
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Kaminska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Touch on glass |
| Garancija | A |
Ugradbena ploča sa napom Electrolux KCC84450CZ
Na stanju
3,647.97KM Sa PDV-om
SKU:
125469
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 + Bridge |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 212x750x490 |
Ugradbena mašina za suđe Electrolux EES47310L
Na stanju
967.36KM Sa PDV-om
SKU:
125468
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | D |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | DA |