Prikaz 61–72 od 79 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ugradbena
Kuhinjska napa Electrolux LFP326S
Na stanju
323.67KM Sa PDV-om
SKU:
121259
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | C |
Ugradbena ploča ELECTROLUX EHF6232FOK
Na stanju
630.31KM Sa PDV-om
SKU:
120974
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 3 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Upravljanje na dodir |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF4P74X
Na stanju
1,013.60KM Sa PDV-om
SKU:
120970
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | Troslojna |
Ugradbena ploča ELECTROLUX LHR3233CK
Na stanju
413.71KM Sa PDV-om
SKU:
120634
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 2 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Na dodir |
Ugradbena pećnica Electrolux EOE7P31X
Na stanju
1,243.57KM Sa PDV-om
SKU:
119628
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | inox |
| Garancija | DA |
Kuhinjska napa Electrolux LFG716X
Na stanju
669.24KM Sa PDV-om
SKU:
119210
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 54 cm |
| Dimenzije | Boja nehrđajućeg čelika |
| Garancija | 70 |
Ugradbena ploča Electrolux EHF6342XOK
Na stanju
618.14KM Sa PDV-om
SKU:
119211
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 6 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Kontrole na dodir |
Ugradbena pećnica Electrolux KODEH70X, Steambake
Na stanju
1,047.67KM Sa PDV-om
SKU:
118711
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbena ploča ELECTROLUX EGE6182NOK
Na stanju
696.01KM Sa PDV-om
SKU:
118536
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika + plin |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | 3 plin; 1 staklo |
| Garancija | 60 cm |
Ugradbena ploča ELECTROLUX EHF6346XOK
Na stanju
575.55KM Sa PDV-om
SKU:
118113
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | tipke na dodir |
Ugradbena ploča Electrolux EHF6241FOK
Na stanju
461.16KM Sa PDV-om
SKU:
117945
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Kontrole na dodir |