Prikaz 169–180 od 207 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Genius
Miš Genius DX-150X USB crveni
SKU:
120843
Na stanju
15.72KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1000 dpi |
| Dimenzije | 3 |
| Garancija | 12 |
Adapter Genius PD-20AC
SKU:
123674
Na stanju
14.74KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 1x USB A, 1x USB C |
| Broj stranica za ispis | 20 W |
| Komplet | 1x USB A, 1x USB C |
| Brzina čitanja | 52,9 g |
| Dimenzije | 79 × 41,5 × 28,2 mm |
Podloga za miš Genius GX-Control P100, 3mm, gaming
SKU:
120173
Na stanju
14.74KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|
Podloga za miš Genius GX-Speed P100, 3mm, gaming
SKU:
120172
Na stanju
14.74KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|
SLUŠALICE GENIUS HS-M505X + mic
SKU:
115794
Na stanju
14.74KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | Over-the-head |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-the-head |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | 12 |
MIŠ GENIUS DX-150 USB, OPTIČKI,CRNI
SKU:
113062
Na stanju
12.05KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 3 |