Prikaz 7297–7308 od 9485 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
ZVUČNIK HAMA SOLDIER-S BLUETOOTH
SKU:
117574
Na stanju
85.18KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stereo |
| Broj stranica za ispis | BT |
| Komplet | Stereo |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Maslinasto zelena |
| Garancija | 2000 mAh |
MIKROFON HAMA MIC-USB ALLROUND
SKU:
117573
Na stanju
31.44KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | USB mikrofon, duzina kabla: 2m |
| Broj stranica za ispis | frekvencijski raspon 50 Hz – 16 kHz, 2200 ?, osjetljivost -30 dB ± 3 dB |
| Komplet | USB mikrofon, duzina kabla: 2m |
Ploter EPSON SC-T2100
SKU:
117479
Na stanju
1,455.84KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | GIS/CAD |
| Broj stranica za ispis | A1 |
| Komplet | GIS/CAD |
| Brzina čitanja | WiFi direkt |
| Dimenzije | USB 3.0, Sučelje za gigabitni ethernet, Ethernet sučelje (1000 Base-T/ 100-Base TX/ 10-Base-T), Bežični LAN IEEE 802.11b |
| Garancija | 43 sekunde |
Skener IRIScan Express 4
SKU:
117327
Na stanju
363.99KM Sa PDV-om| Brend | Iris |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | do 20 str/min |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | 8 str/min |
| Dimenzije | A4 |
| Garancija | 300/600/1200 spi |