Prikaz 8041–8052 od 9485 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Tinta CANON PFI-206 Yellow
SKU:
109786
Na stanju
536.27KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | yellow |
| Broj stranica za ispis | IPF 6400S, IPF6400SE, IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | yellow |
| Brzina čitanja | 300ml |
Tinta CANON PFI-206 Grey
SKU:
109785
Na stanju
536.27KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | grey |
| Broj stranica za ispis | IPF 6400S, IPF6400SE, IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | grey |
| Brzina čitanja | 300ml |
Tinta CANON PFI-206 Photo Black
SKU:
109784
Na stanju
536.27KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | photo black |
| Broj stranica za ispis | IPF 6400S, IPF6400SE, IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | photo black |
| Brzina čitanja | 300ml |
Nosač za TV REFLECTA PLANO Flat 100-9060 ; 60-100″ ; max100kg; black
SKU:
109779
Na stanju
181.35KM Sa PDV-om| Brend | Reflecta |
|---|
Skener CANON DR-F120
SKU:
109763
Na stanju
1,079.83KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Plošni |
| Broj stranica za ispis | CMOS CIS |
| Komplet | Plošni |
| Brzina čitanja | do 20 str/min |
| Dimenzije | , 20 ppm / 36 ipm |
| Garancija | A4 |
Skener CANON DR-C225W II
SKU:
109762
Na stanju
1,486.28KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Stolni skener |
| Broj stranica za ispis | CMOS CIS |
| Komplet | Stolni skener |
| Brzina čitanja | od 21 do 30 str/min |
| Dimenzije | , 25 ppm/ 50 ipm |
| Garancija | A4 |
Skener CANON P208II
SKU:
109761
Na stanju
303.33KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | CMOS CIS |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | do 20 str/min |
| Dimenzije | , 8 ppm/16 ipm |
| Garancija | A4 |
Tinta CANON PFI-206 Photo Grey
SKU:
109754
Na stanju
536.27KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | photo grey |
| Broj stranica za ispis | IPF 6400S, IPF6400SE, IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | photo grey |
| Brzina čitanja | 300ml |
PREZENTER GENIUS MEDIA 100 WL
SKU:
109707
Na stanju
66.84KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | / |
| Dimenzije | / |
| Garancija | crna |
Toner HP black 652A
SKU:
109689
Na stanju
774.90KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET ENTERPRISE M651/MFP M680 |
| Broj stranica za ispis | 11.500 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET ENTERPRISE M651/MFP M680 |
Motorno platno REFLECTA CrystalLine 300x233cm 4:3
SKU:
109619
Na stanju
1,641.51KM Sa PDV-om| Brend | Reflecta |
|---|---|
| Boja | 250 cm – 350 cm |
| Broj stranica za ispis | 300x233cm 4:3 |
| Komplet | 250 cm – 350 cm |
| Brzina čitanja | 24kg |
Tinta HP mat black 727
SKU:
109615
Na stanju
339.99KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | 727 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | DESIGNJET T920/T1500E |
| Dimenzije | 130ml |