Prikaz 8797–8808 od 9485 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Miš Port OFFICE BUDGET PRO žični
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om
SKU:
118254
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | crna |
SLUŠALICE THOMSON TV, OVER-EAR, 6.3 MM, 8M KABEL
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om
SKU:
117914
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dužina kabla: 8 m |
Slušalice s mikrofonom HAMA Essential HS P150
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om
SKU:
115613
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 2x 3.5 mm Jack Plug, dužina kabla |
USB Adapter DLINK Wireless N150 Micro DWA-121
Na stanju
20.68KM Sa PDV-om
SKU:
105790
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | USB-wifi adapteri |
| Broj stranica za ispis | Brzina prenosa podataka do 150 Mb/s, podržani bežični standardi 802.11b/g/n |
| Komplet | USB-wifi adapteri |
| Brzina čitanja | Micro dimenzija, bežična zaštita WPA2, WPA i Legacy WEP |
| Dimenzije | 24 |