Računari i IT oprema u Banja Luci
Preko 20 godina iskustva u prodaji i servisu IT opreme
- Za fizička i pravna lica
- Vlastiti servis (garantni i vangarantni)
- Brza dijagnostika i pouzdana podrška
Popularne kategorije
NOVO U PONUDI
Philips 65PUS7810/12 4K QLED TV, 164 cm (65"), Pixel Precise Ultra HD, Titan SMART OS, Dolby Atmos sound. HDR10+
Na stanju
1,024.67KM Sa PDV-om
SKU:
65PUS7810/12
Sony 50” S39BP BRAVIA 3Google TV; 4K HDR procesor X14K Ultra HD; HDR; Triluminos Pro;
Na stanju
1,024.67KM Sa PDV-om
SKU:
K50S39B.CEI
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 65″U8092F
Na stanju
1,022.53KM Sa PDV-om
SKU:
127693
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
CORSAIR DDR5 32GB (2x16GB)6000MT/s, VENGEANCE, CL38EXPO, XMP
Na stanju
1,146.60KM Sa PDV-om
SKU:
CMK32GX5M2B6000Z38
Apple Shopping Event
Pogledajte akcijsku ponudu Apple uređaja
Laptopi
Najpoznatiji laptop brendovi na jednom mestu
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G615LR-S5053W 16″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB DDR5 s2TB RTX 5070Ti-12G
Na stanju
9,583.78KM Sa PDV-om
SKU:
125338
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 32 GB |
RUKSAK HAMA BUSINESS 15,6” ZA LAPTOP
Na stanju
95.92KM Sa PDV-om
SKU:
118416
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Siva |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 36 x 18 x 50 cm |
Apple MacBook Air 13.6: SKY BLUE/M5 10C CPU/8C GPU/16GB/512GB-CRO
Na stanju
3,138.85KM Sa PDV-om
SKU:
MDHH4CR/A
Ruksak ASUS ROG Ranger BP2500 Gaming Backpack
Na stanju
192.92KM Sa PDV-om
SKU:
126276
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | 1680D |
| Dimenzije | 340 x 470 x 160 mm |
| Garancija | 24 mjeseca |
HP EB8G1i14 U7 258V 14 32GB/1T14″ FHD, U7-258V 2.2/4.8GHz32GB DDR5, 1TB, Backlit, WiFi7, Win11Pro
Na stanju
3,281.59KM Sa PDV-om
SKU:
A37MGET
Kućanski aparati
BOSCH Zidna napa Serie 4| ,Bijela, Nagnuti zaslon,768m3,60 cm, 56dB, 3 brzine,LED, A+
Na stanju
1,672.36KM Sa PDV-om
SKU:
DWK67FN20
Ugradbena pećnica Electrolux EOF5F50BX
Na stanju
629.08KM Sa PDV-om
SKU:
125963
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 65 l |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 65 l |
| Brzina čitanja | Crna metalik |
| Dimenzije | Katalitičko čišćenje |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux LOH3H00BK
Na stanju
461.16KM Sa PDV-om
SKU:
126281
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 594 x 560 x 598 mm ( za ugradnju 560 x 550 x 590 mm) |
Nedavno pregledano