Računari i IT oprema u Banja Luci
Preko 20 godina iskustva u prodaji i servisu IT opreme
- Za fizička i pravna lica
- Vlastiti servis (garantni i vangarantni)
- Brza dijagnostika i pouzdana podrška
Popularne kategorije
NOVO U PONUDI
Philips 65PUS7810/12 4K QLED TV, 164 cm (65"), Pixel Precise Ultra HD, Titan SMART OS, Dolby Atmos sound. HDR10+
Na stanju
1,024.67KM Sa PDV-om
SKU:
65PUS7810/12
Sony 50” S39BP BRAVIA 3Google TV; 4K HDR procesor X14K Ultra HD; HDR; Triluminos Pro;
Na stanju
1,024.67KM Sa PDV-om
SKU:
K50S39B.CEI
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 65″U8092F
Na stanju
1,022.53KM Sa PDV-om
SKU:
127693
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
CORSAIR DDR5 32GB (2x16GB)6000MT/s, VENGEANCE, CL38EXPO, XMP
Na stanju
1,146.60KM Sa PDV-om
SKU:
CMK32GX5M2B6000Z38
Apple Shopping Event
Pogledajte akcijsku ponudu Apple uređaja
Laptopi
Najpoznatiji laptop brendovi na jednom mestu
Laptop HP 15-fd0127dx i7/16G/512G/W11H/Touch/US keyboard (B4HN8UA)
Na stanju
1,940.06KM Sa PDV-om
SKU:
127647
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 15.6-inch diagonal, FHD (1920 x 1080), touch, IPS, micro-edge, BrightView, 300 nits, 45%NTS |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i7 |
| Komplet | 15.6-inch diagonal, FHD (1920 x 1080), touch, IPS, micro-edge, BrightView, 300 nits, 45%NTS |
| Brzina čitanja | 1355U, 10-Core, Up to 5.0 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 12M L3 Cache |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 16 GB DDR4-3200 MT/s (2 x 8 GB), Memory slot not user accessible |
HP EB8G1i14 U7 255U 14 16GB/1T14″ FHD, U7 255U 1.7/5.2GHz16GB DDR5, 1TB, Backlit KB
Na stanju
2,405.17KM Sa PDV-om
SKU:
D06STES
Laptop HP 15-fc0146 R5/8G/512G/W11H/Touch/US keyboard (C0CL9UA)
Na stanju
1,212.08KM Sa PDV-om
SKU:
127728
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 15.6-inch diagonal, FHD (1920 x 1080),touch, IPS, micro-edge, BrightView, 300 nits, 45%NTS |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 5 |
| Komplet | 15.6-inch diagonal, FHD (1920 x 1080),touch, IPS, micro-edge, BrightView, 300 nits, 45%NTS |
| Brzina čitanja | 7520U (up to 4.3 GHz max boost clock, 4 MB L3 cache, 4 cores, 8 threads) |
| Dimenzije | Windows 11 Home |
| Garancija | 8 GB LPDDR5-5500 MT/s (onboard) Transfer rates up to 5500 MT/s. onboard |
Kućanski aparati
BOSCH Perilica rublja Serie 4| 8kg,1400rpm, Iron Assist,A,52/72dB,Kratki program 15/30`
Na stanju
1,501.32KM Sa PDV-om
SKU:
WAN2826SBY
Kuhinjska napa Electrolux LFG716X
Na stanju
669.24KM Sa PDV-om
SKU:
119210
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 54 cm |
| Dimenzije | Boja nehrđajućeg čelika |
| Garancija | 70 |
Nedavno pregledano