Računari i IT oprema u Banja Luci
Preko 20 godina iskustva u prodaji i servisu IT opreme
- Za fizička i pravna lica
- Vlastiti servis (garantni i vangarantni)
- Brza dijagnostika i pouzdana podrška
Popularne kategorije
NOVO U PONUDI
Philips 65PUS7810/12 4K QLED TV, 164 cm (65"), Pixel Precise Ultra HD, Titan SMART OS, Dolby Atmos sound. HDR10+
Na stanju
1,024.67KM Sa PDV-om
SKU:
65PUS7810/12
Sony 50” S39BP BRAVIA 3Google TV; 4K HDR procesor X14K Ultra HD; HDR; Triluminos Pro;
Na stanju
1,024.67KM Sa PDV-om
SKU:
K50S39B.CEI
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 65″U8092F
Na stanju
1,022.53KM Sa PDV-om
SKU:
127693
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
CORSAIR DDR5 32GB (2x16GB)6000MT/s, VENGEANCE, CL38EXPO, XMP
Na stanju
1,146.60KM Sa PDV-om
SKU:
CMK32GX5M2B6000Z38
Apple Shopping Event
Pogledajte akcijsku ponudu Apple uređaja
Laptopi
Najpoznatiji laptop brendovi na jednom mestu
HP ELITEBOOK 8 14 G1I U7/24/5114″ FHD, U7 255U 1.7/5.2GHz24GB DDR5, 512GB, W11Pro, Backlit KB
Na stanju
3,138.85KM Sa PDV-om
SKU:
AD4U3ET
Acer Nitro ANV15-42-R28P15,6″165HZ, AMD Ryze R5-7640HS16GB DDR5, 512GB SSD, RTX4050 6GB
Na stanju
2,282.41KM Sa PDV-om
SKU:
NH.QV4EX.008
Laptop ASUS Expertbook B3 B3402FVA-WB74D0 14″FHD TOUCH IC7-150U 10C/12T 24G DDR5 s1TB BACKLIT BLK 3Y
Na stanju
2,910.69KM Sa PDV-om
SKU:
125237
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 35,5 cm (14,0”) |
| Broj stranica za ispis | FHD (1920 x 1080), Touch screen, 16:9, 400nits, 60Hz, Wide view, Glossy display, sRGB: 100% |
| Komplet | 35,5 cm (14,0”) |
| Brzina čitanja | Intel Core 7 |
| Dimenzije | Processor 150U 1.8 GHz (12MB Cache, up to 5.4 GHz, 10 Cores) |
| Garancija | 24 GB |
Laptop HP ProBook 4 G1iR 16 i7/24G/512G/FreeDOS (B9ZL3ET)
Na stanju
2,305.25KM Sa PDV-om
SKU:
127001
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Dijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core 7 |
| Komplet | Dijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB |
| Brzina čitanja | 150U (do 5,4 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 12 MB L3 predmemorije, 10 jezgri, 12 niti |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5-5600 MT/s od 24 GB (1 x 24 GB), 2 SODIMM |
HP laptop 250 G10 I3/16/51215.6″FHD, i3-1315u 0,9/4.5GHz16GB DDR4, 512GB SSD, FreeDos
Na stanju
1,084.82KM Sa PDV-om
SKU:
B3AA3AT
Trust Puck wireless punjivimiš, ultra-thin, silent,800-1600 dpi, obje ruke, 4 tipke, crni
SKU:
24059
Na stanju
30.00KM Sa PDV-omKućanski aparati
Ugradbena ploča Electrolux EIT61443B
Na stanju
1,067.13KM Sa PDV-om
SKU:
125141
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |
Ugradbeni podpultni frižider Electrolux LXB2AE82S
Na stanju
849.33KM Sa PDV-om
SKU:
123895
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Potpuno integrisan |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Potpuno integrisan |
| Brzina čitanja | do 99 cm |
| Dimenzije | do 100 l |
| Garancija | 819x560x547 |
Kuhinjska napa Electrolux LFC316X, 60 cm, kaminska
Na stanju
374.78KM Sa PDV-om
SKU:
122067
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Kaminska |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | D |
Nedavno pregledano