Računari i IT oprema u Banja Luci
Preko 20 godina iskustva u prodaji i servisu IT opreme
- Za fizička i pravna lica
- Vlastiti servis (garantni i vangarantni)
- Brza dijagnostika i pouzdana podrška
Popularne kategorije
NOVO U PONUDI
Philips 65PUS7810/12 4K QLED TV, 164 cm (65"), Pixel Precise Ultra HD, Titan SMART OS, Dolby Atmos sound. HDR10+
Na stanju
1,024.67KM Sa PDV-om
SKU:
65PUS7810/12
Sony 50” S39BP BRAVIA 3Google TV; 4K HDR procesor X14K Ultra HD; HDR; Triluminos Pro;
Na stanju
1,024.67KM Sa PDV-om
SKU:
K50S39B.CEI
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 65″U8092F
Na stanju
1,022.53KM Sa PDV-om
SKU:
127693
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
CORSAIR DDR5 32GB (2x16GB)6000MT/s, VENGEANCE, CL38EXPO, XMP
Na stanju
1,146.60KM Sa PDV-om
SKU:
CMK32GX5M2B6000Z38
Apple Shopping Event
Pogledajte akcijsku ponudu Apple uređaja
Laptopi
Najpoznatiji laptop brendovi na jednom mestu
Laptop ASUS Zenbook Duo14 UX8406CA-PZ042X 14″3K OLED TOUCH 120Hz U9-285H 16C/16T 32GB DDR5 s2TB W11p
Na stanju
6,793.22KM Sa PDV-om
SKU:
126692
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 35,5 cm (14,0”) |
| Broj stranica za ispis | 3K (2880 x 1800) OLED 16:10, Touch screen, 120Hz, 500nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Komplet | 35,5 cm (14,0”) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13 |
| Garancija | 32 GB |
Ruksak vodootporni HAMA “Perth” 15,6” za laptop
Na stanju
97.06KM Sa PDV-om
SKU:
120589
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyurethane |
| Dimenzije | 28 x 8 x 41 cm |
| Garancija | 640g |
Ruksak ASUS ROG Archer Backpack 17 BP2702, crni, za foto opremu i za laptop do 17”, 3in1
Na stanju
277.84KM Sa PDV-om
SKU:
123668
| Brend | ASUS |
|---|
ASUS VivoBook X1404VAP-V14 14″ FHD, Intel Core 5 120U, 8GB, 256GB, WIN11, Blue
Na stanju
1,140.49KM Sa PDV-om
SKU:
X1404VAP-V14.C58256
Ruksak ASUS ROG BP4701 Gaming Backpack crni, za prenosnike do 17″
Na stanju
83.72KM Sa PDV-om
SKU:
122540
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crni |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | 39.50 x 28.30 x 2.80 cm |
| Dimenzije | 46.00 x 30.50 x 13.50 cm |
| Garancija | 24 mj |
Trust GXT928 Helox RGB gamingmiš, ultra lagan, 6400 dpi,žičani, crni
SKU:
25306
Na stanju
26.08KM Sa PDV-omHP Multi-Device tastatura i miHP Multi-Device tastatura i miHP Multi-Device tastatura i mis bijela
SKU:
BE1M6AA
Na stanju
147.42KM Sa PDV-omKućanski aparati
BOSCH perilica posuđa Serie 2| 60 CM,C, 13 setova,9L,46dB,BIJELA,5 programa,OLD:SMS2ITW33E
Na stanju
1,197.12KM Sa PDV-om
SKU:
SMS2HTW06E
Ugradbena pećnica Electrolux EOD5C70X, SteamBake
Na stanju
1,001.43KM Sa PDV-om
SKU:
117845
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 72 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Katalitičko čišćenje |
BOSCH perilica rublja Serie 8|,10 kg, 1400 rpm, Iron Assist,mini load, home connect
Na stanju
3,398.10KM Sa PDV-om
SKU:
WGB25402BY
TESLA klima TT34EX82BM-1232IAW Inverter,R32,WiFi DA 12000Btu snag.3,5kW
Na stanju
911.38KM Sa PDV-om
SKU:
TT34EX82BM-1232IAW
Nedavno pregledano