Računari i IT oprema u Banja Luci
Preko 20 godina iskustva u prodaji i servisu IT opreme
- Za fizička i pravna lica
- Vlastiti servis (garantni i vangarantni)
- Brza dijagnostika i pouzdana podrška
Popularne kategorije
NOVO U PONUDI
Philips 65PUS7810/12 4K QLED TV, 164 cm (65"), Pixel Precise Ultra HD, Titan SMART OS, Dolby Atmos sound. HDR10+
Na stanju
1,024.67KM Sa PDV-om
SKU:
65PUS7810/12
Sony 50” S39BP BRAVIA 3Google TV; 4K HDR procesor X14K Ultra HD; HDR; Triluminos Pro;
Na stanju
1,024.67KM Sa PDV-om
SKU:
K50S39B.CEI
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 65″U8092F
Na stanju
1,022.53KM Sa PDV-om
SKU:
127693
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
CORSAIR DDR5 32GB (2x16GB)6000MT/s, VENGEANCE, CL38EXPO, XMP
Na stanju
1,146.60KM Sa PDV-om
SKU:
CMK32GX5M2B6000Z38
Apple Shopping Event
Pogledajte akcijsku ponudu Apple uređaja
Laptopi
Najpoznatiji laptop brendovi na jednom mestu
Ruksak ASUS ROG Ranger BP2701 Gaming 17″
Na stanju
205.05KM Sa PDV-om
SKU:
125092
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 43,94 cm (17,3″) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 43,94 cm (17,3″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester/PU |
| Garancija | 49.00 x 31.50 x 15.50 cm |
Ruksak Hama za kameru “Terra” sivi
Na stanju
79.93KM Sa PDV-om
SKU:
119924
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Reciklirani poliester R-PET |
| Dimenzije | 22 x 13.5 x 22 cm |
| Garancija | 750 g |
ASUS Vivobook 14 Flip 14″ OLED 60Hz, Intel Core 7 32GB DDR5, 1TB
Na stanju
3,390.08KM Sa PDV-om
SKU:
90NB14Y1-M00HR0
HP 400 Quiet PUP WRLS MSEHP 400 Quiet PUP WRLS MSEHP 400 Quiet PUP WRLS MSE lila ljubičast
SKU:
AZ7B7AA
Na stanju
57.33KM Sa PDV-omTrust Zaya wireless punjivimiš, 800-1600 dpi, integrisanapunjiva baterija, plavi
SKU:
25039
Na stanju
26.08KM Sa PDV-omKućanski aparati
Ugradbena perilica posuđa Electrolux EEA17200L
Na stanju
845.68KM Sa PDV-om
SKU:
123585
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | Opcija odgode starta: 3h |
BOSCH Set za napu HEZ9VDKR1Za ploče sa ventilacijomAll type (60 cm, 70cm i 80 cm)
Na stanju
338.21KM Sa PDV-om
SKU:
HEZ9VDKR1
Ugradbena pećnica Electrolux EOF3H40X
Na stanju
745.90KM Sa PDV-om
SKU:
117846
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 72 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | + premaz protiv otisaka prstiju |
Štednjak ELECTROLUX LKR64020BX
Na stanju
1,143.79KM Sa PDV-om
SKU:
127567
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Nedavno pregledano