Računari i IT oprema u Banja Luci
Preko 20 godina iskustva u prodaji i servisu IT opreme
- Za fizička i pravna lica
- Vlastiti servis (garantni i vangarantni)
- Brza dijagnostika i pouzdana podrška
Popularne kategorije
NOVO U PONUDI
Philips 65PUS7810/12 4K QLED TV, 164 cm (65"), Pixel Precise Ultra HD, Titan SMART OS, Dolby Atmos sound. HDR10+
Na stanju
1,024.67KM Sa PDV-om
SKU:
65PUS7810/12
Sony 50” S39BP BRAVIA 3Google TV; 4K HDR procesor X14K Ultra HD; HDR; Triluminos Pro;
Na stanju
1,024.67KM Sa PDV-om
SKU:
K50S39B.CEI
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 65″U8092F
Na stanju
1,022.53KM Sa PDV-om
SKU:
127693
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
CORSAIR DDR5 32GB (2x16GB)6000MT/s, VENGEANCE, CL38EXPO, XMP
Na stanju
1,146.60KM Sa PDV-om
SKU:
CMK32GX5M2B6000Z38
Apple Shopping Event
Pogledajte akcijsku ponudu Apple uređaja
Laptopi
Najpoznatiji laptop brendovi na jednom mestu
Laptop ASUS Zenbook 14 UM3406KA-QD025 14″FHD+ OLED 60Hz RAI5-340 6C/12T 16GB DDR5 s512GB BLK-ALU 2Y
Na stanju
2,910.69KM Sa PDV-om
SKU:
126153
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 60Hz refresh rate, 600nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen AI 5 |
| Komplet | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 60Hz refresh rate, 600nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Brzina čitanja | 340 Processor 2.0GHz ( 22MB Cache, up to 4.8GHz, 6 cores, 12 Threads); AMD XDNA NPU up to |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | LPDDR5X on board |
HP laptop 15-fc0502n15.6 FHD AG, Ryzen 7-5825u16GB DDR 4 3200, 512GB SSD, W11 Home
Na stanju
1,405.99KM Sa PDV-om
SKU:
BL9S0UA
Ruksak ASUS NEREUS 16”
Na stanju
47.32KM Sa PDV-om
SKU:
119075
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester 600D, Polyester 70D |
| Dimenzije | 28 x 26 x 3,5 cm |
| Garancija | 0,32 kg |
Kućanski aparati
TESLA Klima TA53FFLL-1832IA Inverter,R32,WiFi NE 18000Btu snag.5kW
Na stanju
1,337.26KM Sa PDV-om
SKU:
TA53FFLL-1832IA
Ugradbena ploča ELECTROLUX CIV644, Indukcija
Na stanju
1,028.20KM Sa PDV-om
SKU:
117823
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Na dodir |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux EEA12100L
Na stanju
828.65KM Sa PDV-om
SKU:
118709
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena uža |
| Broj stranica za ispis | 9 |
| Komplet | Ugradbena uža |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | A |
Nedavno pregledano