Prikaz 229–240 od 246 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Mašina za veš Elelctrolux EW8F348SCI
SKU:
124849
Na stanju
1,782.61KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Sušilica ELECTROLUX EW7D394UE
SKU:
126740
Na stanju
1,823.98KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 636 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Sušilica Electrolux EW8D495MCE
SKU:
124983
Na stanju
1,839.80KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Toplotna pumpa |
| Garancija | DA |
Sušilica Electrolux EW7D384UE
SKU:
124842
Na stanju
1,878.73KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | ime cupboard dry 1000: 179Load synthetics cupboard dry: 4Time cotton iron dry 1000: 136Time synthetics cupboard dry 1200 |
Frižider Electrolux sa zamrzivačem LNT7ME36K2
SKU:
124333
Na stanju
1,920.11KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 201 cm |
| Dimenzije | 244 l |
| Garancija | dole |
Mašina za pranje i sušenje Electrolux EW8W4402QE
SKU:
125353
Na stanju
1,955.40KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 1,1 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 7 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Mašina za veš Electrolux EW9F161B
SKU:
118708
Na stanju
1,956.62KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 10 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 10 kg |
| Brzina čitanja | 1600 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Frižider Electrolux sa zamrzivačem ENT6ME19S
SKU:
123209
Na stanju
1,957.83KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 188,4 cm; ugradbena 189,4 cm |
| Garancija | 61 l |
Mašina za veš Electrolux EW9F7417WCE
SKU:
125356
Na stanju
1,963.91KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 10 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 10 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Samostojeća perilica ELECTROLUX EW8W7607QE
SKU:
125077
Na stanju
1,973.65KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | D |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | D |
| Brzina čitanja | Ladica |
| Dimenzije | 11 KG |
| Garancija | DA |
Sušilica ELECTROLUX EW7D495UDE
SKU:
126742
Na stanju
2,025.97KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 636 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Ugradbena pećnica Electrolux KOABS39WX
SKU:
124726
Na stanju
2,067.34KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Četveroslojna |