Prikaz 193–204 od 246 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Ugradbena ploča Electrolux EIV83443CT SE80
SKU:
125961
Na stanju
1,166.91KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | indukcijska |
| Broj stranica za ispis | 4 + Bridge |
| Komplet | indukcijska |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 80 cm |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux EEM48320L
SKU:
122497
Na stanju
1,176.64KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 14 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | D |
| Dimenzije | inox |
| Garancija | DA |
Ladica za zagrijavanje ELECTROLUX LBD4Z ugradbena
SKU:
126423
Na stanju
1,194.90KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 594 x 530 x 139 mm, za zgradnju 560 x 550 x 141 mm |
| Dimenzije | 60 mjeseci |
Sušilica ELECTROLUX EW6D384AE
SKU:
127482
Na stanju
1,197.33KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Mašina za veš Electrolux EW8F228S
SKU:
118539
Na stanju
1,200.98KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A+++ -40% |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1200 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Sušilica ELECTROLUX EW7D384VE
SKU:
127117
Na stanju
1,207.06KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Mašina za veš Electrolux EW7TN3372,7 kg
SKU:
124200
Na stanju
1,209.49KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 7 kg |
| Broj stranica za ispis | C |
| Komplet | 7 kg |
| Brzina čitanja | 1300 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | C |
Mašina za veš Electrolux EW7F2481UE
SKU:
124991
Na stanju
1,210.72KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Štednjak Electrolux LKR64022MK
SKU:
126593
Na stanju
1,220.45KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOE8P38X
SKU:
125976
Na stanju
1,224.11KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 72 l |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 72 l |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Pirolitičko čišćenje |
| Garancija | 24 |
Ugradbena mašina za suđe ELECTROLUX EEM48200IX
SKU:
127115
Na stanju
1,224.11KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 1.13 |
| Garancija | Plutajući prekidač |
Ugradbeni frižider sa zamrzivačem Electrolux
SKU:
124340
Na stanju
1,227.75KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | 178 cm ugradbena visina |
| Dimenzije | 195 l |
| Garancija | dole |