Prikaz 217–228 od 246 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Frižider sa zamrzivačem Electrolux LNT5ME32U1
SKU:
124803
Na stanju
1,359.16KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 180 cm do 189 cm |
| Garancija | 101 l do 170 l |
Frižider ELECTROLUX sa zamrzivačem LNT5ME36U1
SKU:
126425
Na stanju
1,393.24KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | siva + antifinger inox izgled |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 201 cm |
| Garancija | 94 l |
Ugradbeni frižider Electrolux ENT6NE18S
SKU:
124339
Na stanju
1,426.09KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | 178 cm ugradbena visina |
| Dimenzije | 192 l |
| Garancija | dole |
Mašina za pranje i sušenje veša Electrolux EW7W268
SKU:
124984
Na stanju
1,455.30KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 5 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Mašina za veš Electrolux EW7FG4492UDE
SKU:
124815
Na stanju
1,456.51KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 9 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 9 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
Mašina za veš Electrolux EW8F4484EU
SKU:
124993
Na stanju
1,475.98KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Mašina za veš Electrolux EW7F5412ACE
SKU:
125969
Na stanju
1,516.14KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | A |
| Broj stranica za ispis | 1400 |
| Komplet | A |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | (dB): 72 |
| Garancija | Quickcare 59Min, pamuk, sintetika, osjetljivo, vuna, centrifuga/ odvodnja, ispiranje, Hygiene, traper, Sportwear, Rapid 20 Min, Eco 40-60, Memory 1 / Favourite 1 |
Sušilica Electrolux EW6D295GE
SKU:
125143
Na stanju
1,586.70KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Zamrzivač ladičar ELECTROLUX 600 NoFrost LUT6NE28U
SKU:
126718
Na stanju
1,603.75KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Inox |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 186 cm |
| Garancija | 248 kWh |
Frižider samost. sa jednim vratima AEG RKB639E4DX
SKU:
123686
Na stanju
1,654.85KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Siva |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Siva |
| Brzina čitanja | 180 cm do 189 cm |
| Dimenzije | več kot 321 l |
| Garancija | 1860x595x635 |
Frižider Electrolux sa zamrzivačem LNT7ME32X3
SKU:
123375
Na stanju
1,664.59KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Inox |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 180 cm do 189 cm |
| Garancija | 101 l |
Ugradbeni frižider Electrolux sa zamrzivačem ENS6TE19S
SKU:
124585
Na stanju
1,741.25KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 180 cm do 189 cm |
| Garancija | 21 l do 60 l |