Prikaz 205–216 od 246 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Štednjak Electrolux LKR64022AW
SKU:
125463
Na stanju
1,233.83KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | staklokeramika |
| Broj stranica za ispis | 4 |
| Komplet | staklokeramika |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | 73L |
Sušilica Electrolux EW6D283YE
SKU:
125962
Na stanju
1,233.83KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOE7P31X
SKU:
119628
Na stanju
1,243.57KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | inox |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOE7P31Z, piroliza
SKU:
117942
Na stanju
1,249.65KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | DA |
Ugradbeni frižider Electrolux LND5FE18S
SKU:
125967
Na stanju
1,252.08KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Bijela |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Bijela |
| Brzina čitanja | 178 cm ugradbena visina |
| Dimenzije | 195 l |
| Garancija | Bez |
Štednjak Electrolux LKR66021MX
SKU:
125464
Na stanju
1,271.56KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Štednjak Electrolux LKR64020CX
SKU:
125465
Na stanju
1,282.50KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | staklokeramika |
| Broj stranica za ispis | 4 |
| Komplet | staklokeramika |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | srebrna |
| Garancija | 73L |
Zamrzivač Electrolux LUT1NE32X Ladičar
SKU:
124204
Na stanju
1,303.20KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | siva + antifinger inox izgled |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 131 cm do 160 cm |
| Garancija | 1550x595x668 |
Štednjak Electrolux LKK660220X
SKU:
125467
Na stanju
1,305.63KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | plin |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Ugradbeni frižider Electrolux LNT3LE14S
SKU:
124851
Na stanju
1,316.58KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 131 cm do 160 cm |
| Garancija | 57 l |
Ugradbeni hladnjak Electrolux LNT3LF14S
SKU:
118713
Na stanju
1,331.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Potpuno integrisan |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | 131 cm do 160 cm |
| Garancija | 57 l |