Prikaz 121–132 od 246 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Ugradbena pećnica Electrolux KOD3H70X
SKU:
124728
Na stanju
692.35KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | inox |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbena ploča ELECTROLUX EGE6182NOK
SKU:
118536
Na stanju
696.01KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika + plin |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | 3 plin; 1 staklo |
| Garancija | 60 cm |
Ugradbena pećnica Electrolux KOF3H70X
SKU:
122367
Na stanju
725.22KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | Dvoslojna |
Kuhinjska napa Electrolux LFG719X
SKU:
125144
Na stanju
730.08KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 80 cm |
| Dimenzije | inox |
| Garancija | 3+intenzivna,Electronic push buttons,LED spotlight |
Ugradbena ploča Electrolux EHF46547XK
SKU:
123783
Na stanju
734.94KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 38x560x490 |
Ugradbena ploča Electrolux LIV63431BK
SKU:
124586
Na stanju
736.16KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 + Bridge |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | x560x490 |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF5C50BX
SKU:
122109
Na stanju
737.39KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF3H40X
SKU:
117846
Na stanju
745.90KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 72 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | + premaz protiv otisaka prstiju |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF5C50BZ
SKU:
122363
Na stanju
745.90KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dvoslojna |
Štednjak Electrolux LKK520032W
SKU:
125968
Na stanju
745.90KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | plin |
| Broj stranica za ispis | 4 |
| Komplet | plin |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | 57l |
Ugradbena mikrovalna pećnica Electrolux LMS2203EMX, 20L
SKU:
117821
Na stanju
758.07KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 20 L |
| Dimenzije | 700 W |
| Garancija | 5 |
Ugradbena mikrovalna Electrolux LMS2203EMK
SKU:
123217
Na stanju
758.07KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 20 L |
| Dimenzije | 700 W |
| Garancija | 5 |