Prikaz 289–300 od 813 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
HP
Monitor HP Series 3 Pro FHD 322pf 21,5in (9U5B0UT)
SKU:
125791
Na stanju
206.27KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Anti-glare |
| Broj stranica za ispis | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Komplet | Anti-glare |
| Brzina čitanja | 16:9 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
MFP HP Color LaserJet Pro 3303sdw
SKU:
125684
Na stanju
940.30KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 25 str/min(mono i boja) |
| Garancija | DA |
Monitor HP Series 3 Pro FHD 324pf 23.8in (9U5J5UT)
SKU:
125412
Na stanju
279.06KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Broj stranica za ispis | 16:9 |
| Komplet | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
MFP HP Color LaserJet Pro 3303fdw
SKU:
125321
Na stanju
981.55KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 25 str/min(mono i boja) |
| Garancija | DA |
Torba HP modularna za laptop 15,6 inča (9J497AA)
SKU:
125097
Na stanju
111.38KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Zelena |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | 100% polyester |
| Dimenzije | 435 x 125 x 308 mm |
| Garancija | 1140 g |
Printer HP Color LaserJet Pro 3203dw
SKU:
125073
Na stanju
697.64KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 26 str/min |
| Garancija | Ethernet, USB, WiFi |
Miš HP 105 žičani (822M9UT)
SKU:
124923
Na stanju
22.93KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optical |
| Dimenzije | Up to 1600 dpi |
| Garancija | crna |
Miš HP 515 Wireless (9C2F7AA)
SKU:
124921
Na stanju
97.47KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Multi surface tracking |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Do 4000 dpi |
| Dimenzije | 5 |
| Garancija | Rechargeable Li-ion, Usage Life: up to 1 month, USB Type-C |
Tinta HP magenta 938
SKU:
124578
Na stanju
77.49KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | magenta |
| Broj stranica za ispis | HP OfficeJet Pro 9720, 9730, HP OFFICEJET PRO 9120 ALL-IN-ONE, HP OfficeJet Pro 9110b, HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One |
| Komplet | magenta |
| Brzina čitanja | HP OfficeJet Pro 9130 All-in-One, HP1 OfficeJet Pro 9 All-in-one |
Tinta HP cyan 938
SKU:
124577
Na stanju
77.49KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | HP OfficeJet Pro 9720, 9730, HP OFFICEJET PRO 9120 ALL-IN-ONE, HP OfficeJet Pro 9110b, HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | HP OfficeJet Pro 9130 All-in-One, HP1 OfficeJet Pro 9 All-in-one |