Prikaz 49–60 od 71 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Crna
Ruksak PORT Premium + miš 15,6″
Na stanju
63.95KM Sa PDV-om
SKU:
120607
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | poliester |
| Dimenzije | 38,5 x 26 x 3,5 cm |
| Garancija | 320g |
Zvučnik HAMA CUBE bluetooth 2.0, crni
Na stanju
72.07KM Sa PDV-om
SKU:
120605
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm + USB |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | 3,5 mm + USB |
| Brzina čitanja | 4w |
| Dimenzije | 3,5 mm + USB |
| Garancija | Baterija: trajanje 10h, punjenje 2h |
Ruksak vodootporni HAMA “Perth” 15,6” za laptop
Na stanju
97.06KM Sa PDV-om
SKU:
120589
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyurethane |
| Dimenzije | 28 x 8 x 41 cm |
| Garancija | 640g |
Torba za laptop vodootporna HAMA “Perth” 15,6”
Na stanju
104.83KM Sa PDV-om
SKU:
120586
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyurethane |
| Dimenzije | 39 x 8.5 x 29 cm |
| Garancija | 574g |
Slušalice Thomson bežične, over-ear
Na stanju
184.77KM Sa PDV-om
SKU:
120317
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | 20Hz-22kHz |
| Dimenzije | 8 sati baterija |
Ruksak ASUS ROG Ranger BP1501 Gaming Backpack crni, za prenosnike do 15,6”
Na stanju
59.45KM Sa PDV-om
SKU:
119640
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 390.0(L)*30.1(W)*266.0(H) mm |
| Garancija | 12 mjeseci |
Ruksak ASUS TUF VP4700 BACKPACK crni, za prenosnike do 17,3”
Na stanju
66.73KM Sa PDV-om
SKU:
119238
Ruksak ASUS NEREUS 16”
Na stanju
47.32KM Sa PDV-om
SKU:
119075
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester 600D, Polyester 70D |
| Dimenzije | 28 x 26 x 3,5 cm |
| Garancija | 0,32 kg |
Torba PORT Liberty III 17,3″
Na stanju
44.55KM Sa PDV-om
SKU:
118919
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | poliester |
| Dimenzije | 475 x 320 x 55 mm |
| Garancija | 24 mjeseca |