Prikaz 1–12 od 16 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Bijela
Ugradbena mašina za suđe ELECTROLUX EEM48200IX
Šifra artikla:
127115
Na lageru
1,209.49KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 1.13 |
| Garancija | Plutajući prekidač |
Ugradbena mašina za suđe ELECTROLUX EEM43200L
Šifra artikla:
126635
Na lageru
1,045.23KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | Ladica |
| Garancija | 44 |
Aparat za kafu DELONGHI EC260.W
Šifra artikla:
124245
Na lageru
337.66KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 205 x 285 x 343 mm |
Miš ASUS MU101C Wired Blue Ray, žični, tih, bijeli
Šifra artikla:
123736
Na lageru
23.67KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 1000/1600/2400/3200 |
| Broj stranica za ispis | 3 |
| Komplet | 1000/1600/2400/3200 |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 1,5 |
| Garancija | 12 |
Slušalice Hama WEAR77032W Bluetooth® Bijele
Šifra artikla:
123574
Na lageru
53.47KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
Aparat za kafu DELONGHI Dedica EC685.W
Šifra artikla:
121764
Na lageru
533.87KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1,1l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 149 x 330 x 304 |
Aparat za kafu DELONGHI Active Line ECP33.21.BK
Šifra artikla:
121759
Na lageru
416.75KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1,1l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | Cappuccino sistem |
| Garancija | 4,2kg |
Slušalice BT “Spirit Chop” Hama, true wireless wh
Šifra artikla:
121470
Na lageru
61.59KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
Hama “Spirit Calypso” Bluetooth®Slušalice Over-Ear, bijele
Šifra artikla:
121085
Na lageru
56.35KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | Answer button, Extra Bass Boost, QuickPair, Volume control |
Zvučnik HAMA TUBE bluetooth 3.0, bijeli
Šifra artikla:
120604
Na lageru
47.18KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 3 W |
| Garancija | 3.5 mm Jack Socket, Bluetooth |
Slušalice BT “Spirit Chop” Hama, true wireless
Šifra artikla:
120576
Na lageru
39.31KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | baterija: trajanje 4h, punjenje 3h |