Prikaz 13–24 od 99 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Crna
Aparat za kafu DELONGHI Stilosa EC260.BK
SKU:
121758
Na stanju
337.66KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Podesivi Cappuccino sistem |
| Garancija | 205 x 343 x 285 |
Aparat za kafu DELONGHI EC201CD.B
SKU:
124260
Na stanju
288.99KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 240 x 312 x 270 mm |
Aparat za kafu DELONGHI EC230.BK
SKU:
124244
Na stanju
275.30KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 205 x 285 x 343 mm |
Zvučnici GENIUS SP-HF 1800A II 50″ 2.0
SKU:
118897
Na stanju
235.87KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | drvo |
| Garancija | 20Hz-20KHz |
Ruksak ASUS ROG Ranger BP2701 Gaming 17″
SKU:
125092
Na stanju
205.05KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 43,94 cm (17,3″) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 43,94 cm (17,3″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester/PU |
| Garancija | 49.00 x 31.50 x 15.50 cm |
Ruksak ASUS ROG Ranger 16 BP2501 Gaming Backpack
SKU:
125848
Na stanju
180.78KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 41cm (16,2″) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 41cm (16,2″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester/PU |
| Garancija | 44.00 x 31.00 x 17.00 cm |
Slušalice THOMSON earbuds, in ear, mic, TWS, ANC
SKU:
119734
Na stanju
197.88KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | Finger Touch senzor, silikonski jastučići, wireless |
Slušalice Hama “Passion Voyage” ANC, Wireless, BK
SKU:
123571
Na stanju
196.56KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-the-head |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-the-head |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
ZVUČNICI GENIUS SP-HF 1800A
SKU:
103334
Na stanju
187.39KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | drvo |
| Garancija | 20 Hz ~ 20 KHz |
Zvučnik Hama “Shine” 2.0 Bluetooth crni
SKU:
122477
Na stanju
167.73KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm + USB |
| Broj stranica za ispis | BT |
| Komplet | 3,5 mm + USB |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 30 W |
| Garancija | 24 mjeseci |
Zvučnik HAMA PIPE bluetooth 2.0, crni
SKU:
120603
Na stanju
159.87KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm + USB |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 3,5 mm + USB |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 24W |
| Garancija | 580g |
Torba Port TOKYO III 15,4″ za laptop i mobilni printer
SKU:
107615
Na stanju
150.70KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 37,0 x 29,0 x 6,0 cm laptop; 37,0 x 29,0 x 8,0 cm printer/projektor |
| Garancija | 1,898 kg |