Prikaz 25–36 od 99 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Crna
Slušalice Hama “Slight”
Na stanju
7.87KM Sa PDV-om
SKU:
125303
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-the-head |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | Over-the-head |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 12MJ |
Slušalice s mikrofonom Port Comfort Office USB
Na stanju
61.59KM Sa PDV-om
SKU:
125227
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Over-the-head |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-the-head |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20hz-16hz |
| Garancija | 200 gr |
Ruksak ASUS ROG Ranger BP2701 Gaming 17″
Na stanju
205.05KM Sa PDV-om
SKU:
125092
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 43,94 cm (17,3″) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 43,94 cm (17,3″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester/PU |
| Garancija | 49.00 x 31.50 x 15.50 cm |
Aparat za kafu DELONGHECOV311.BG
Na stanju
451.74KM Sa PDV-om
SKU:
124830
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1,4 l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 255 x 315 x 290 mm |
SLUŠALICE SA MIKROFONOM GENIUS HS-220U
Na stanju
32.76KM Sa PDV-om
SKU:
124644
| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | Over-the-head |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-the-head |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 84gr |
SLUŠALICE SA MIKROFONOM GENIUS HS-100U
Na stanju
26.21KM Sa PDV-om
SKU:
124643
| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | Over-the-head |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-the-head |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 100db |
Aparat za kafu DELONGHI EC201CD.B
Na stanju
288.99KM Sa PDV-om
SKU:
124260
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 240 x 312 x 270 mm |
Mlin za kafu DELONGHI KG210
Na stanju
135.37KM Sa PDV-om
SKU:
124251
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 90 g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 130 x 250 x 110 mm |
Aparat za kafu DELONGHI ICM 2.1B
Na stanju
123.20KM Sa PDV-om
SKU:
124250
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1,25 l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 210 x 260 x 350 mm |
Aparat za kafu DELONGHI ECOV311.BK
Na stanju
465.43KM Sa PDV-om
SKU:
124248
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1,4 l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 255 x 315 x 290 mm |