Prikaz 13–24 od 83 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Da
Sušilica ELECTROLUX EW7D495UDE
Na stanju
2,025.97KM Sa PDV-om
SKU:
126742
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 636 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Sušilica ELECTROLUX EW7D394UE
Na stanju
1,823.98KM Sa PDV-om
SKU:
126740
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 636 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Monitor TCL HDR Professional 4K QLED 27R83U 27in
Na stanju
1,276.38KM Sa PDV-om
SKU:
126645
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 68,58 cm(27″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Komplet | 68,58 cm(27″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
Monitor TCL HDR QD-Mini LED 34R83Q 34in
Na stanju
1,624.60KM Sa PDV-om
SKU:
126644
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 86,36 cm (34″) |
| Broj stranica za ispis | 3440 x 1440 ( UWQHD) |
| Komplet | 86,36 cm (34″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Sušilica ELECTROLUX EW6D285DE
Na stanju
1,130.40KM Sa PDV-om
SKU:
126636
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Monitor TCL QD-Mini LED 25G64 24,5in
Na stanju
426.79KM Sa PDV-om
SKU:
126629
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 62,23 cm (24,5″) |
| Broj stranica za ispis | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Komplet | 62,23 cm (24,5″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
Monitor TCL Dual 4K QD-Mini LED 57in
Na stanju
4,723.34KM Sa PDV-om
SKU:
126628
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 144,78 cm (57″) |
| Broj stranica za ispis | 7680×2160 (DUHD) |
| Komplet | 144,78 cm (57″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Monitor TCL QD-Mini LED 27G64 27in
Na stanju
696.42KM Sa PDV-om
SKU:
126627
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 68,58 cm(27″) |
| Broj stranica za ispis | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Komplet | 68,58 cm(27″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
Ubiquiti UniFi 5-Port Layer 2,5 Gigabit Switch
Na stanju
250.97KM Sa PDV-om
SKU:
126231
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | 5 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 5 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Switching Capacity 25 Gbps |