Prikaz 49–60 od 83 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Da
Slušalice HAMA Gaming-HS SoundZ 300
Na stanju
58.97KM Sa PDV-om
SKU:
118892
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3.5 mm Jack Plug |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | 3.5 mm Jack Plug |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 50 Hz – 10 kHz mikrofon |
Slušalice HAMA Gaming-HS SoundZ 200
Na stanju
43.25KM Sa PDV-om
SKU:
118891
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | USB |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | USB |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 50 Hz – 10 kHz mikrofon |
Switch DLINK 8-Port Gigabit Smart Managed V2
Na stanju
120.46KM Sa PDV-om
SKU:
118689
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | za poslovnu upotrebu – managed |
| Broj stranica za ispis | 8 |
| Komplet | za poslovnu upotrebu – managed |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 8 x 10/100/1000 Mbps |
SLUŠALICE HAMA GAMING-HS SOUNDZ 100
Na stanju
31.44KM Sa PDV-om
SKU:
118633
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5mm |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | 3,5mm |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
MIŠ HAMA URAGE REAPER ESS GAMING
Na stanju
30.14KM Sa PDV-om
SKU:
118408
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 6 uključujući scroll wheel |
SLUŠALICE HAMA CALYPSO BLUETOOTH, BASS BOOSTER BIJELE
Na stanju
48.48KM Sa PDV-om
SKU:
118400
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | Transmission distance: 10 m |
SLUŠALICE S MIKROFONOM HAMA NHS-P100 PC OFFICE
Na stanju
15.72KM Sa PDV-om
SKU:
118379
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Kabal 2m, 3.5 mm Jack Plug |