Prikaz svih 7 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
60 mjeseci
Usisivač ELECTROLUX Z1230CB, sa kanisterom
Na lageru
149.67KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126739
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Posuda |
| Broj stranica za ispis | 1400 |
| Komplet | Posuda |
| Brzina čitanja | Dužina kabla 4.5 m |
| Dimenzije | Zapremina posude za prašinu 0.92 l |
| Garancija | 60 mjeseci |
Ugradbena ploča ELECTROLUX KIV63443CT
Na lageru
1,011.17KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127118
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 + Bridge |
| Dimenzije | Mat crna |
| Garancija | 60 mjeseci |
Sušilica ELECTROLUX EW7D384VE
Na lageru
1,207.06KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127117
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Sušilica ELECTROLUX EW7D495UDE
Na lageru
2,025.97KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126742
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 636 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Sušilica ELECTROLUX EW7D394UE
Na lageru
1,823.98KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126740
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 636 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Sušilica ELECTROLUX EW6D285DE
Na lageru
1,121.89KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126636
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Sušilica ELECTROLUX EW6D28WE
Na lageru
1,121.89KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126634
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |