Prikaz 145–156 od 172 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
MFP XEROX B225DNI
SKU:
120289
Na stanju
517.29KM Sa PDV-om| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 34 str/min |
| Dimenzije | 34 str/min |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOH3F00BX
SKU:
126106
Na stanju
535.39KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 65 l |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 65 l |
| Brzina čitanja | Crna metalik |
| Dimenzije | Katalitičko čišćenje |
| Garancija | DA |
Električna pećnica Electrolux EOH3H00BX
SKU:
122365
Na stanju
535.39KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | DA |
MFP HP OfficeJet Pro 9720 AiO
SKU:
123743
Na stanju
487.74KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP termalni inkjet |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | HP termalni inkjet |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 34 str/min |
| Garancija | DA |
Printer HP LaserJet Pro 3003dw
SKU:
123813
Na stanju
484.11KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Laser |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | Laser |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |
Switch TP-Link Omada 20-Port Gb Easy Managed 16-Port PoE+ ES220GMP
SKU:
127200
Na stanju
492.80KM Sa PDV-om| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za poslovnu upotrebu – managed |
| Broj stranica za ispis | 20 |
| Komplet | za poslovnu upotrebu – managed |
| Brzina čitanja | 20-Port Gigabit Easy Managed Switch with 16-Port PoE+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Printer HP LaserJet Pro 3003dn
SKU:
122994
Na stanju
448.92KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |
Switch DLINK 10-port Gbit PoE DGS-1210-10P/E
SKU:
125404
Na stanju
461.16KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | 8 |
| Broj stranica za ispis | x 10/100/1000 Mb/s PoE port |
| Komplet | 8 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle PaperSafe 23260,12 listova,P4,25l
SKU:
119292
Na stanju
544.16KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 4 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 12 listova |
| Komplet | 4 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 25 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
IP Kamera Reolink DUO serija B750
SKU:
124848
Na stanju
425.88KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | 6 MP |
| Broj stranica za ispis | 4608 x 1296 |
| Komplet | 6 MP |
| Brzina čitanja | Wi-fi |
| Dimenzije | Baterije |
| Garancija | DA |
IP Kamera Reolink GO serija G330 LTE 3G/4G bijela
SKU:
124898
Na stanju
371.12KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | 4 MP |
| Broj stranica za ispis | 2560×1440 |
| Komplet | 4 MP |
| Brzina čitanja | 3G/4G |
| Dimenzije | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |
| Garancija | DA |
POS printer EPSON TM-T20IV: USB+SERIAL, PS,BLK
SKU:
127755
Na stanju
345.43KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Termalni |
| Broj stranica za ispis | Prenosni |
| Komplet | Termalni |
| Brzina čitanja | USB, Ethernet |
| Dimenzije | od 250 mm/s |
| Garancija | DA |