Prikaz 145–156 od 329 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Adapteri i Kablovi
CANYON charger OnCharge 65RC Build-In Cable USB-C 65W 1xPD 1xQC EU Black
Na stanju
54.41KM Sa PDV-om
SKU:
CNS-CURC65ACB
Lightning to 3.5 mm Audio Cable (1.2m) – White, Model A1879
Na stanju
50.90KM Sa PDV-om
SKU:
MXK22ZM/A
Punjač PORT USB-C i USB-A 65W
Na stanju
50.55KM Sa PDV-om
SKU:
127364
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Punjač, Adapter |
| Broj stranica za ispis | Boja : Crna |
| Komplet | Punjač, Adapter |
| Brzina čitanja | Portovi: USB Type-C do 65 W i USB Type-A s tehnologijom brzog punjenja |
| Dimenzije | 90 g |
| Garancija | 36 mjeseci |
Produžni kabl Hama sa 8 utičnica, bijeli, 1,5m
Na stanju
50.55KM Sa PDV-om
SKU:
119905
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Produžni kabal sa 8 utičnica, uputstvo za upotrebu |
| Komplet | Produžni kabal sa 8 utičnica, uputstvo za upotrebu |
Adapter HP HDMI na VGA (H4F02AA)
Na stanju
49.23KM Sa PDV-om
SKU:
123776
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HDMI to VGA Adapter |
| Broj stranica za ispis | Resolution (maximum)1080P and 720P HD; 1080 x 1920 |
| Komplet | HDMI to VGA Adapter |
| Brzina čitanja | 40 g |
| Dimenzije | 18 x 54 x 160.2 mm |
Adapter HP USB-A 3.0 na RJ-45 G2
Na stanju
49.23KM Sa PDV-om
SKU:
122777
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | USB Type-A port |
| Broj stranica za ispis | Dužina kabla 8,1 cm |
| Komplet | USB Type-A port |
| Brzina čitanja | 0.021 kg |
| Dimenzije | 17,22 x 2,1 x 1,5 cm |
Adapter HP USB-C na RJ-45 (V7W66AA)
Na stanju
49.23KM Sa PDV-om
SKU:
117908
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | USB interface converter, USB-C – RJ45 Adapter |
| Broj stranica za ispis | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10/100/1000Mbps, 1 x network – Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T – RJ-4 |
| Komplet | USB interface converter, USB-C – RJ45 Adapter |
| Brzina čitanja | 5, 1 x 22 pin USB Type C |
| Dimenzije | 71.4 gm |
| Garancija | 12m |
Produžni prenaponski kabl HAMA “protection” 6 utič
Na stanju
47.73KM Sa PDV-om
SKU:
121673
| Brend | HAMA |
|---|
CANYON Travel Adapter OnTour 20 EU/UK/US/AUS 20W White
Na stanju
47.39KM Sa PDV-om
SKU:
CNS-TA20W1005W